Özlem Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Diyarbakır çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özlem Diyarbakır şikayet hattına erişebilirsiniz. Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Çağrı Merkezi Numarası

Özlem Diyarbakır firması bir şehirlerarası otobüs şirketidir. Firma, 23 Nisan 2004 tarihinde kurulmuş ve Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine yolcu taşımaya başlamıştır. Firmanın internet adresinden, telefonla veya şubelerinden bilet almak mümkündür. Firmanın amaçları içerisinde Türkiye’nin ve Diyarbakır’ın en yüksek kaliteli otobüsleri ile hizmet vermek yer almaktadır. Firma bu sebep ile Royal Class ve Man Mega Fortuna otobüsleri ile hizmet vermektedir. Firmadan bilet almak, yer ayırtmak, güzergah bilgisi almak ve bilgi edinmek için 444 44 21 telefon numaralı çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır çağrı merkezi numarası 444 44 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, kurulduğu tarihten beri müşteri memnuniyetine gönül vermiş ve uygun fiyatlı ulaşım sağlamıştır. Günümüzde birçok otobüs firmasına nazaran daha uygun fiyatlı biletler satarak müşterisinin cebini düşünmüştür. Firma uzman kadrosu ile birlikte hizmet verirken çağa ayak uydurarak çevrim içi hizmet vermeye başlamış ve bilgisayarlı sisteme geçiş yapmıştır. Firmanın internet adresinden iletişim formu doldurarak veya 444 44 21 numaralı müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak bilgi almak mümkündür.

Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası 444 44 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşteri memnuniyeti çerçevesinde otobüs seyahatlerinde yaşanan pek çok sıkıntıya dair çözümler üreterek otomasyon sistemine geçmiştir. Firmanın otomasyon sistemi sayesinde aynı biletin birden fazla yolcuya satılması, bayın yanına bayan oturması, bayanın yanına bay oturması, kapasite dışı bilet satımına engel olmuştur. Böylelikle firma otobüs seyahatlerinde bir düzen yakalayarak yeni ve daimi müşteriler kazanmıştır. İlaveten firmanın express sefer düzenlemesi, müşterilerin zaman kazanmasına yardımcı olmuştur. Firmaya direkt bağlanmak, bilet satın almak ve benzeri işlemler hakkında bilgi edinmek için 444 44 21 nolu telefon numarasını tuşlayabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 44 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Şikayet Hattı

Firma, modern ve teknoloji çağının gereksinimlerini karşılayabilmek adına internet adresinde güzergah bilgileri, acente bilgileri, mola tesis bilgileri ve araç iletişim bilgilerini vermektedir. Firmanın ulaştığı iller arasında Ankara, İstanbul, İzmir, Muğla, Mersin, Kocaeli, Mardin, Elazığ, Malatya, Adana, Gaziantep, Antalya, Kayseri gibi şehirler ve ilçeleri yer almaktadır. Firmanın birçok şehre düzenlediği seferlerin çeşitliliğinin yanı sıra otobüs sayısı da her geçen gün artmaktadır. Firmaya dair şikayet, dilek ve öneri iletmek için 444 44 21 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır şikayet hattı 444 44 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özlem Diyarbakır müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özlem Diyarbakır şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özlem Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 44 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özlem Diyarbakır çağrı merkezi numarasına 444 44 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özlem Diyarbakır
Adres : Peyas Mah. Urfa Bulvarı No: 218-220 Yeni OTOGAR
Telefon : 444 44 21

Arama Terimleri: Özlem Diyarbakır iletişim bilgileri, Özlem Diyarbakır telefon no, Özlem Diyarbakır irtibat tel, Özlem Diyarbakır canlı destek, Özlem Diyarbakır müşteri temsilcisi, Özlem Diyarbakır şikayet hattı, Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası, Özlem Diyarbakır çağrı merkezi numarası, Özlem Diyarbakır iletişim numarası, Özlem Diyarbakır çağrı merkezi, Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap