Sporthink Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sporthink Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sporthink Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Sporthink müşteri hizmetleri direk bağlanma, Sporthink müşteri temsilcisi direk bağlanma, Sporthink müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sporthink Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en önemli yerli sportif giyim markalarından birisi haline gelen Sporthink 1995 yılından bu yana portföyünü hızla genişleyen bir büyüme kaydediyor. Günümüz Türkiye’ sinin saygın markalarından birisi haline gelen ve spor giyim alanında ürün yelpazesiyle modaya yön veren Sporthink, 1995 yılında İzmir’ de kurulmuştur. Doğukan Giyim firma adıyla faaliyetlerini sürdürmekte olan marka, özellikle sportif yaşam tarzını benimsemiş olan kişilere hitap eden ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Her geçen gün büyümeye devam eden marka, özellikle onlarca farklı spor ürünleri ve sportif giyim markaları ile gerçekleştirdiği çalışmalar ile ülke genelinde yayılan bir ağ oluşturmuştur. Bu denli yoğun talep gören sportif giyim markası olarak Sporthink ile ilgili her konuya ilişkin olarak Sporthink müşteri hizmetleri desteğinden yararlanılabiliyor.

Maksimum seviyede müşteri memuniyeti ilkesiyle kadın, erkek ve çocuk gibi farklı kategorilerdeki zengin ürün yelpazesiyle hizmet veren Sporthink, dünyaca ünlü spor ürünleri ve spor giyim markalarıyla çalışma gerçekleştiriyor. Özelikle Adidas, Converse, Hummel, Jack and Jones, Lacoste, Levis, New Balance, Nike, Skechers, Superga, US Polo, Vans ve Quicksilver gibi dünyaca ünlü markalar ile çalışma gerçekleştiriyor. Bünyesinde toplamış olduğu bu dünyaca ünlü markalara her geçen gün yenilerini de katarak, yelpazesini büyüten ve tüketicilere popüler markalarla hizmet vermeye devam eden Sporthink ürünlerine ilişkin tüketicilerine profesyonel destekte veriyor. Her konuya ilişkin olarak kolayca Sporthink müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi ve destek alınabileceği gibi şikayet, istek ve öneri bildirimleri de gerçekleştirilebiliyor.

Sporthink Şikayet

Türkiye’ nin en önemli spor giyim mağaza zincirlerinden birisi aline gelen İzmir merkezli Sporthink markasının yelpazesinde bulunan tüm ürünler ile ilgili olarak tüketicilerin yaşadıkları sorunlar için kolayca şikayetlerini, istek ve bildirimlerini iletebilmeleri amacı ile müşteri destek hattı üzerinden kesintisiz hizmet veriyor. Sporthink şikayet konuları üzerinden kullanıcılar, ürünlerin yanı sıra hizmetlerine ilişkin olarak da kolayca kapsamlı bilgiler alabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de tüketicilerin Sporthink markasının hizmetlerine ve ürünlerine ilişkin edinmiş oldukları deneyimler üzerinden oluşturulan Sporthink şikayet konuları ile en güvenilir ve en doğru bilgilere ulaşabilmek mümkün oluyor.

Sporthink Telefon Numarası

Güvenilir ödeme kanalları, özel kampanyaları ile tüketicilerin dünyaca ünlü spor ürün ve giyim markalarının yeni sezon ürünlerini dahi 100% orijinal olarak satın alabilmesine yardımcı olan Sporthink markası, Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor. Özellikle online satış kanalı üzerinden tüketicilerin popüler spor giyim markalarının en yeni sezona özel hazırlamış oldukları koleksiyonların satın alımlarını dahi gerçekleştirebiliyor. Bu noktada ürünler ve hizmetler ile ilgili olarak merak edilenler, yaianan sorunlar ve diğer konular ile ilgili olarak Sporthink telefon numarası üzerinden anında başvuru gerçekleştirebiliyor.

Hafta boyunca sabah 09.00 ile akşam 18.00 çalışma saatleri arasında tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına yanıt sunmakta olan Sporthink müşteri hizmetlerine tüm mobil ve sabit hatlardan ulaşılabiliyor. Tüketiciler Sporthink telefon numarası olan 0 232 442 07 07 numaralı telefon üzerinden kolayca müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebiliyor. Çalışma saatleri içerisinde telefonda çok fazla beklemek zorunda kalmadan, yetkili bir kişiyle arama sebebine yönelik olarak kolayca görüşme gerçekleştirilebiliyor. Sporthink kargo takibi, ürünler hakkında detaylı bilgi, ödeme sorunları, ürün şikayetleri gibi her türlü işlem direkt olarak müşteri temsilcileriyle yapılan görüşmelerde kolayca tamamlanabiliyor. Yapılan şikayet, istek ve öneriler ile ilgili olarak ise müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında en kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili birimlerden, geri dönüşler sağlanmaktadır.

Sporthink Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0232 442 07 07 (09:00-18:00)

Sporthink İletişim Adresi
Sporthink – Kozağaç Mh.,Özmen Cd No:7/A,Tuna,35390 İzmir, Türkiye

Arama Terimleri: sporthink şikayet, sporthink müşteri hizmetleri, sporthink müşteri temsilcisi, sporthink telefon numarası, sporthink irtibat tel

Yorum Yap