DS Damat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DS Damat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DS Damat Müşteri Hizmetleri numarası var mı? DS Damat müşteri hizmetleri direk bağlanma, DS Damat müşteri temsilcisi direk bağlanma, DS Damat müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

DS Damat Müşteri Hizmetleri

2002 yılında kurulan ve erkek giyime yön veren koleksiyonları ile çok kısa süre içerisinde hızla büyümeyi başaran DS Damat, Türkiye’ deki erkek giyim pazarının önemli kısmını elinde bulunduruyor. Özellikle koleksiyonlarında yer verdiği erkek giyim ürünlerindeki kumaş tercihlerinin yanı sıra dikiş, kalıp ve özgün tasarımlarıyla kendi çizgisini oluşturmayı başaran giyim markalarından birisi konumunda bulunuyor. 100% yerli üretim erkek giyim ürünlerinin satışını gerçekleştiren DS Damat, erkek dünyasının farklı alanlarındaki giyim ihtiyaçlarına yanıt verirken, erkek giyim modasını da şekillendiriyor. Bu yüzden de günümüz Türkiye’ sinin en çok tanınan ve en çok tercih edilen erkeklere özel giyim markası olan DS Damat, ürünlerindeki yüksek kalite standartlarıyla dikkat çekiyor. Ürünlerine, mağazalarına ve hizmetlerine ilişkin her türlü konudaki teknik desteğini de DS Damat müşteri hizmetleri numarası üzerinden sağlıyor.

Türkiye genelinde toplam 128 noktada mağazalarıyla erkek tüketiciye hitap eden DS Damat, hızla büyüyen şirket yapısı ile Türkiye’ nin 100% yerli üretim ürünlerinin satışını uluslararası pazarda da gerçekleştiriyor. Bu şekilde uluslararası erkek giyim sektörünün de önemli bir parçası haline gelen DS Damat’ ın dünya genelinde 35 farklı ülkede mağazaları bulunuyor. Bu şekilde oldukça büyük bir hizmet portföyüne sahip olan erkek giyim markası DS Damat, uluslararası piyasada erkek giyim modasına yön vermeye devam ediyor. Her yeni sezonda yayınlandığı koleksiyonlarıyla erkek giyim modasının o sezonki trendlerini belirliyor. Türkiye’ de tüketicilerine yönelik sunduğu DS Damat müşteri hizmetleri desteğiyle her türlü konuda direkt yetkili kişilerle görüşme gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor.

DS Damat Şikayet

Dünyanın en kaliteli erkek giyim markalarından birisi haline gelen DS Damat’ ın ürün yelpazesinde yer alan tüm parçalarına ilişkin herhangi bir üretim hatası, ürün sorunu vb. durumda şikayetlerin ilgili birimlere iletilebilmesi için dinamik şekilde faaliyet gösteren bir çağrı merkezi bulunuyor. DS Damat şikayet işlemlerinin son derece pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebildiği çağrı merkezi üzerinden şikayetlerin yanıt sıra istek ve önerilerinde iletilebilmesi mümkün oluyor.

DS Damat Telefon Numarası

Erkek giyim piyasasında hem takım elbiseleri, hem de gündelik yaşama yönelik ürün portföyünün yanı sıra erkek aksesuarları ile de erkek modasını tümüyle yönlendiren DS Damat’ ın ürün yelpazesinde yer alan koleksiyonlar hakkında bilgi alabilmek için DS Damat telefon numarası ile kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlantı gerçekleştirilebiliyor. DS Damat Online Müşteri İlişkileri departmanı hafta içi her gün etkin bir şekilde iletişime geçebilme imkanı bulunuyor. DS Damat’ ın “0580” sistemli müşteri ilişkileri departmanı numarasını arayarak, yetkili müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebilmek için ise hafta içi 09.00 ile 19.00 çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DS Damat’ ın Türkiye genelinde bulunan 128 mağazası ve 35 farklı ülkedeki mağazaları ile ilgili olarak yaşanan her türlü soruna ilişkin hızlı ve kolay bir şekilde yetkili birimlerle görüşme gerçekleştirilebilmesinin sağlanması amacı ile özel bir müşteri ilişkileri DS Damat telefon numarası daha bulunuyor. “444” sistemli olan bu DS Damat’ ın mağazacılık hizmetlerine ilişkin sorunlara yönelik hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri de kolay bir şekilde tüm sabit ve GSM hatlarından aranabilmektedir. Bu çerçevede de tüketicilerin 444 63 23 numaralı telefonu aramaları gerekmektedir. Bu şekilde kolayca DS Damat mağazaları ile ilgili yaşadıkları sorunlara ilişkin şikayet ve mağazalar ile ilgili olarak bilgi alım işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde işlemler çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabiliyor.

DS Damat Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 460 37 37
444 63 23    (Mağazalarla ilgili sorular için)

DS Damat Müşteri Hizmetleri Mail
MusteriHizmetleri@dsdamat.com.tr
dsdamatmusterihizmetleri@dsdamat.com.tr

DS Damat WhatsApp İletişim
0530 917 63 23

Arama Terimleri: ds damat şikayet, ds damat müşteri hizmetleri, ds damat müşteri temsilcisi, ds damat telefon numarası, ds damat irtibat tel

Yorum Yap