Köfteci Yusuf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Köfteci Yusuf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri direk bağlanma, Köfteci Yusuf müşteri temsilcisi direk bağlanma, Köfteci Yusuf müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri Numarası

Gıda ve restoran sektörünün hızla büyüyen ve yükselen değerlerinden birisi konumunda bulunan Köfteci Yusuf markası, Türkiye genelindeki mağazaları ile tüketicilere direkt olarak ulaşmayı başarıyor. 21. Yüzyıl dünyasında restoran zinciri sektörünün daha avantajlı ve daha değerli olması ile birlikte bu alandaki eğilim oldukça yüksek seviyelere ulaşıyor. Ancak bu yoğun arz içerisinde fark oluşturabilmek ve tüketici açısından kaliteyi yakalayabilmek tüm markalar için söz konusu olmayabiliyor. İşte bu noktada son derece başarılı stratejileri ile sektörde fark yaratan ve kurulduğu 1996 yılından bu yana çok hızlı bir büyüme kaydeden Köfteci Yusuf markası öne çıkıyor.

İznik merkezli olarak kurulan Köfteci Yusuf markası, adından da belli olduğu gibi ana ürün grubunu köfte oluşturmaktadır. Kendisine özel formülü ile hazırladığı köfte çeşitleri ile günümüzde tüketicilerin yoğun şekilde ilgisini görmektedir. Bu kaliteli ve profesyonel restoran zinciri hizmetleri ile ilgili bilgi alabilmek için Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri departmanına telefondan kolayca başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Günümüz Türkiye’ sinin en büyük köfte fabrikası unvanına sahip olan Köfteci Yusuf markasının Türkiye genelinde 68 farklı noktada restoranı bulunmaktadır. Bu geniş ağı ile de lezzetli ve kaliteli bir köfte grubu ürün lezzetini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bursa’ da 17 restoranı bulunan Köfteci Yusuf markasının İstanbul’da ise 12, Ankara’ da 11, İzmir’ de 7, Aydın’da ve Balıkesir’de 3, Kocaeli’ nde, Bilecik’te ve Eskişehir’ de 2 mağazası bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Antalya, Burdur, Çanakkale, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Kütahya, Sakarya ve Yalova şehirlerinde de 1’er adet mağazası bulunmaktadır. Bu şekilde son derece geniş bir restoran zincirine sahip olan Köfteci Yusuf markası, zengin ürün yelpazesi ile birlikte de tüketicilerin keyifli ve lezzetli besinlere en kaliteli şekilde ulaşabilmesine yardımcı oluyor. Tüm ürünlerinin üretiminin kendi bünyesinde gerçekleştiriliyor olması ile de restoran ve gıda zinciri sektöründeki önemli bir fark oluşturmasını sağlıyor. Bu hizmet yapısı ve aynı zamanda da hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak, istek, öneri ve şikayet bildiriminde bulunmak için ise Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri numaraları aranabiliyor.

Köfteci Yusuf Şikayet Hattı

Günümüzde kurumsal hizmet anlayışı kapsamında Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olan Köfteci Yusuf markası tarafından tüketicilerin her türlü konuda görüş ve önerileri ile ilgili olarak Köfteci Yusuf çağrı merkezi aracılığı ile yanıt vermektedir. Bu çerçevede de ürün ya da hizmetlere ilişkin olarak herhangi bir memnuniyetsizlik ya da mağduriyet yaşanmış ise tüketicilerin anında Köfteci Yusuf şikayet bildirimlerini yetkili birimlere ulaştırabilmeleri sağlanıyor. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde söz konusu sorunların giderilmesi noktasında yetkili birimler tarafından geri dönüşler sağlanmaktadır. Bu sayede de son derece profesyonel ve kaliteli bir gıda ve restoran zinciri hizmet standartlarından yararlanılabiliyor.

Köfteci Yusuf Telefon Numarası

Köfteci Yusuf markasının ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak tüm tüketiciler tarafından bilgi almak, istek, öneri ve şikayet bildiriminde bulunmak ya da daha farklı bir işlem gerçekleştirmek için Köfteci Yusuf çağrı merkezi aranabiliyor. Köfteci Yusuf telefon numarası “444” çağrı merkezi sistemlidir. Bu çerçevede de 7/24 teknik destek hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Köfteci Yusuf çağrı merkezi telefon numarası olan 444 61 62 telefon numarası tüm sabit ve mobil telefon numaraları üzerinden ek bir ücretlendirme olmadan, mevcut tarifeden ücretlendirilerek aranabilmektedir.

Bununla birlikte Köfteci Yusuf telefon numarası olarak, Bursa’ da bulunan Köfteci Yusuf genel merkezi telefon numarası olan 0224 773 62 61 telefon numarası kullanılabilmektedir. Ancak bu telefon numarasında sadece çalışma saatlerinde müşteri temsilcileriyle görüşülebiliyor.

Köfteci Yusuf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 61 62

Köfteci Yusuf İletişim Mail Adresi

Arama Terimleri: köfteci yusuf iletişim bilgileri, köfteci yusuf telefon no, köfteci yusuf irtibat tel, köfteci yusuf müşteri temsilcisi, köfteci yusuf şikayet hattı, köfteci yusuf müşteri hizmetleri

Yorum Yap