Dilim Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dilim Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilim Börek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dilim Börek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2003 yılında başladığı lezzet yolculuğuna devam eden bir firmadır. 2015 yılından itibaren Payna Grup bünyesine geçen firma büyümesine devam etmiştir. Avrupa ve Anadolu Yakasındaki lezzet duraklarında, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Birinci sınıf ham maddelerle yapılan ürünleri oldukça beğenilmektedir. Ayrıca doğal yollarla katkısız üreterek müşterilerine ürünlerini sunan firma oldukça talep görmektedir. Markayı devamlı yenilenme hedefi ile hareket eden firma aynı zamanda da kaliteyi artırma yönünde önemli çalışmalar yapmaktadır.

Ücretsiz adrese teslim hizmetiyle çalışan bir firmadır. 2011 yılından itibaren, üretimini BRC standartlarında tasarlanan teknolojik tesislerde yaparken kalitesinden taviz vermemiştir. 300’ün üzerinde çalışandan oluşan firmadır. Ayrıca yönetim kadrolarından üretim elemanlarına kadar baştan sona dinamik bir ekiple çalışmaalrını sürdüren firma gelişimine devam etmektedir.

Ar-Ge faaliyetlerini sürekli geliştirilen börek firmasıdır. Lojistik departmanı ve yenilikçi bakış açısıyla örnek olmaktadır. Dünya trendlerini takip eden bir kurum kültürü olan firma her kesimden insana hitap eden ürünleri ile oldukça sevilmektedir.

Dilim Börek Müşteri Hizmetleri Numarası

Su böreği, kol böreği çeşitleri, baklava çeşitleri gibi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca zengin kurabiye menüsü, yaprak sarma ve mantı gibi ürünleriyle de çeşitliliği arttıran firmanın ürünleri talep görmektedir. Türk damak tadının vazgeçilmez geleneksel lezzetlerini sunma hedefi ile çalışırken müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendini geliştiren bir börek firmasıdır. Her alanda verilen hizmet kalitesini artırma amacı olan ve bunu başarmış durumdadır. Her geçen gün gelişen günümüz teknolojisinin yeniliklerini katarak hizmet kalitesini arttırma misyonu ile hareket eden börek firmasıdır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dilim Börek müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dilim Börek ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dilim Börek çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

Dilim Börek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

44 44 356
0216 594 55 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dilim Börek çağrı merkezi numarasına 44 44 3560 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Dilim Börek çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

info@dilimborek.com e posta adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dilim Börek sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dilim Börek iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dilim Börek iletişim bilgileri, Dilim Börek telefon no, Dilim Börek irtibat tel, Dilim Börek canlı destek, Dilim Börek müşteri temsilcisi, Dilim Börek şikayet hattı, Dilim Börek müşteri hizmetleri numarası, Dilim Börek çağrı merkezi numarası, DarDilim Börek danel iletişim numarası

Yorum Yap