Yeşil Kundura Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeşil Kundura Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeşil Kundura çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yeşil Kundura müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yeşil Kundura şikayet hattına erişebilirsiniz. Yeşil Kundura müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeşil Kundura Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı çeşitleri yaz ve kış aylarında herkesin ihtiyacı olmaktadır. Yeşil Kundura firmasında kadın, erkek ve çocuklar için gereksinim olan bütün ayakkabılar birçok markada satılmaktadır. Ayakkabıdan başka çanta, cüzdan ve ayakkabı bakım ürünleri de bulunmaktadır. Kadınlar kendi zevklerine uygun olan günlük ya da yeni sezon ürünlerini firmanın internet sayfasında bulabilirler. Bot, çizme, sneaker, klasik ayakkabı çeşitleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla satılmaktadır. İnternet sitesinden alışveriş yapanlar ücretsiz kargo imkanından da faydalanmaktadır. Vade farksız 12 ay taksitle alışveriş yapmak ve mağazada değişim imkanından faydalanmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Yeşil Kundura çağrı merkezi numarası 0282 686 3040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri Numarası

Yeşil Kundura ürünleri arasında her ayakkabı numarasına göre farklı seçenekler sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz renk tercihinde bulunmanız mümkündür. %100 orijinal ürün garantisi de sizlere sunulmaktadır. Güvenli alışveriş yapmak için internet sitesine üye olarak ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilmeniz mümkündür. Üstelik ilk alışverişinize indirim de kazanabilirsiniz. Firmanın ürünleri birçok mağazada satışa sunulmaktadır. Farklı illerde firmanın ürünlerini satın alabileceğiniz yerlerle karşılaşabileceksiniz. İnternetten alışveriş yapanlar buralara giderek değişim de yapabilirler. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerle, satış şubeleri ile bilgi alabilirsiniz. İstek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz. Bayi olmak isteyenler de form doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilir.

Yeşil Kundura müşteri hizmetleri numarası 0282 686 3040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yeşil Kundura çok sayıda kaliteli ürünü ile herkesin zevkine hitap etmektedir. Spor ya da klasik giyim tarzından hoşlananlar için farklı alternatiflere de sahiptir. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 212 414 08 88 numarayı arayabilirler. Mail göndermek isteyenler info@yesil.com.tr adresine yazılı mesajlarını yollayabilirler. Uzun yıllardan beri ayakkabı sektöründe olan firmanın kaliteli ürünlerine sahip olabilmeniz mümkündür.

Yeşil Kundura müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 686 3040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kundura Şikayet Hattı

Yeşil Kundura ürünlerinden ortaya çıkan şikayetler, firma ya da satış şubeleri şikayetleri, kargonuzun elinize geç ulaşması ya da farklı şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmektedir. Şikayetlerinizi yazılı ya da sözlü olarak firmaya bildirmeniz mümkündür. Kaliteli ürünlerden satın almak isteyenler firmanın satmış olduğu çeşitlere göz gezdirebilir.

Yeşil Kundura şikayet hattı 0282 686 3040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yeşil Kundura müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yeşil Kundura şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yeşil Kundura Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 686 3040

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yeşil Kundura çağrı merkezi numarasına 0282 686 3040 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Yeşil Kundura Sanayi A.Ş.
Adres : Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Yeşil Plaza Kat:17 Topkapı İstanbul – Türkiye
E-Posta : info@yesil.com.tr
Telefon : 0282 686 3040 / 0282 686 3149

Arama Terimleri: Yeşil Kundura iletişim bilgileri, Yeşil Kundura telefon no, Yeşil Kundura irtibat tel, Yeşil Kundura canlı destek, Yeşil Kundura müşteri temsilcisi, Yeşil Kundura şikayet hattı, Yeşil Kundura müşteri hizmetleri numarası, Yeşil Kundura çağrı merkezi numarası, Yeşil Kundura iletişim numarası, Yeşil Kundura çağrı merkezi, Yeşil Kundura müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap