Sonteklif Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sonteklif Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sonteklif çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sonteklif müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sonteklif şikayet hattına erişebilirsiniz. Sonteklif müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sonteklif Çağrı Merkezi Numarası

Son zamanlarda artık mağazaya gitmek yerine internet sitelerinden sipariş vermekteyiz. Ev dekorasyonundan otomobile kadar artık istediğimiz her ürünü ayrı ayrı mağazanın sitesinden söylemek yerine tek bir siteden söyleyip, aynı anda birden fazla kargo beklemek zorunda kalmak istemiyoruz. Sonteklif mağazası 8.yılında sizlere verdiği hizmeti geliştirerek yeni hizmetler piyasaya sunmuştur. Elektronik, giyim, aksesuar, kişisel bakım, spor, ev, dekorasyon, bebek, anne, oyuncak, müzik, kitap, oyun, otomobil, motosiklet ve daha birçok ürün kategorisini inceleyebilir veya dilerseniz siz de bir mağaza oluşturarak satış yapabilirsiniz. Tüm kategoriden mağazaların birleştiği bu sitede ürün sahibine veya sitenin ana çağrı merkezine de ulaşmanız mümkün. Mağazalar içinde veya dışında, site hakkındaki tüm konularda çağrı merkezi destek hattına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sonteklif çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sonteklif Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapmak istediğiniz işlemi dilerseniz önceden belirterek Sonteklif müşteri temsilcisinin en kısa sürede sizlere ulaşmasını da bekleyebilirsiniz. Sonteklif web sitesine giderek en aşağıda bulunan ‘bize ulaşın’ kısmına tıklayarak seçeneklere ulaşabilirsiniz. Üyelik/Kullanıcı İşlemleri, Satın Alma/Alıcı İşlemleri, Satış Yapma/Satıcı İşlemleri, İptal/İade, Öneri/Teknik Sorun Bildirimi seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek numaranızı bırakabilir ve en kısa süre içerisinde müşteri temsilcisinin sizlere ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bunun yerine 0850 441 14 36 numaralı destek hattını aradığınızda sesli yanıt sistemine size en uygun tuşlama seçeneğiyle yanıt vererek de kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sonteklif müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sonteklif Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğiniz işlem size sunulan seçeneklerden hiçbiri değil ise veya yurt dışı siparişleriniz ile ilgili görüşme sağlamanız gerekiyor ise tuşlama yapmadan direkt çağrı temsilcisine bağlanmanız mümkün. Genel görüşmelerin hepsini kapsayan Üyelik/Kullanıcı İşlemleri üzerinden Sonteklif sitesine iletişim formu bırakabilir veya 0850 441 14 36 numaralı hattı tuşladığınızda sesli yanıt sistemine cevap vermeden direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda kargoda görüntüleyemediğiniz siparişinizi ise aynı yöntemle sorgulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sonteklif müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sonteklif Şikayet Hattı

Sonteklif sitesinden yararlandığınız herhangi bir hizmette yaşadığınız sorun veya görüş bildirmek için yukarıda belirtilen çağrı merkezi hattını arayarak veya web sitesi üzerinden ‘Öneri/Teknik Sorun Bildirimi’ üzerinden şikayet talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sonteklif müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sonteklif şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sonteklif Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 441 14 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sonteklif çağrı merkezi numarasına 0850 441 14 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirket Ünvanı: Mitras Pazarlama Yönetimi Ltd.
İletişim Adresi: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sk. No:14/B/0 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE
Genel Merkez: Şht. Ecvet Yusuf Cad. Öztek 7 Apt. No:19/3 Yenişehir / Lefkoşa

Sonteklif İletişim Formu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sonteklif iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sonteklif sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sonteklif iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sonteklif iletişim bilgileri, Sonteklif telefon no, Sonteklif irtibat tel, Sonteklif canlı destek, Sonteklif müşteri temsilcisi, Sonteklif şikayet hattı, Sonteklif müşteri hizmetleri numarası, Sonteklif çağrı merkezi numarası, Sonteklif iletişim numarası, Sonteklif çağrı merkezi, Sonteklif müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap