Tadım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tadım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tadım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tadım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tadım şikayet hattına erişebilirsiniz. Tadım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tadım Çağrı Merkezi Numarası

1971 yılında Gaziantepli Tekinalp ailesi tarafından kurulan Tadım, o tarihten beri Türkiye’ye ve Dünya’ya “ Kuruyemişi paketleyerek, en kaliteli ürünü, en taze haliyle, en uygun fiyattan tüketiciye sunmak ” yaklaşımı ile servis eden ülkemizin güzide markalarından birisidir. Satış sonrasında meydana gelen olumsuz durumlarda veya merak ettiğiniz herhangi bir konuda iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.tadim.com.tr adresimizde “ Bize Ulaşın “ sekmesi altında bulunan ürün şikayet veya yorum & öneri formlarını doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilen musteri.hizmetleri@tadim.com veya info@tadim.com mail adresleri, sosyal medya kanalları, müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 201 1971 veya genel merkez numaramız olan 0216 251 9300 – 01 vasıtası ile bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sizlere en kısa sürede yazılı ve/veya sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın odak noktası olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için tüm çalışanlarımız sorularınıza cevap vermek, sorunlarınıza çözüm bulmak için hazır olarak beklemektedirler.

Tadım çağrı merkezi numarası 0850 201 1971 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tadım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tadım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza cevap verebilmek için Tadım ailesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız ve daima göreve hazır durumdayız. Çıkış noktamız olan kaliteli ve kesintisiz hizmet mantığı ile hareket ederek www.tadim.com.tr resmi internet sitemizde hizmetinize sunulmuş olan “ Satış Noktası veya Tüketici İletişim Formu ” aracılığıyla veya info@tadim.com veya musteri.hizmetleri@tadim.com uzantılı mail adresleri vasıtasıyla, 0850 201 1971 veya 0216 251 9300 – 01 numaralı telefonlarımız aracılığı ile ,hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında veya sosyal medya hesaplarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler için en uygun olan iletişim kanalını seçerek bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altında olmakta olup ayrıca, tüm şahsi tüm bilgileriniz de Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında koruma altındadır. Sorununuzu çözmekten ve sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Tadım müşteri hizmetleri numarası 0850 201 1971 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tadım müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tadım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tadım markası ürünleri veya hizmetleri kaynaklı sorunları çözmek için sorumluluk almaktan kaçınmayan bir markadır. Bu doğrultuda, müşteri iletişim merkezimize 0850 201 1971 numaralı telefon üzerinden erişim sağlayabilir ve yönlendirmelerimizi takip ederek sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz.

Tadım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 201 1971 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tadım müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tadım Şikayet Hattı

Tadım şikayet hattı, vukuu bulan sorunlara müdahale ederek çözüm üretebilmek adına sınırlarını zorlamaktan kaçınmaz. Yukarıda belirtilmiş olan müşteri iletişim merkezi numarasını aramanın yanı sıra, www.tadim.com.tr üzerinden iletişim formları doldurularak, info@tadim.com.tr veya musteri.hizmetleri@tadim.com uzantılı mail adresleri vasıtası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Tadım şikayet hattı 0850 201 1971 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tadım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tadım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tadım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tadım çağrı merkezi numarasına 0850 201 1971 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0850 201 1971

E-posta: musteri.hizmetleri@tadim.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tadım iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tadım sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tadım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tadım iletişim bilgileri, Tadım telefon no, Tadım irtibat tel, Tadım canlı destek, Tadım müşteri temsilcisi, Tadım şikayet hattı, Tadım müşteri hizmetleri numarası, Tadım çağrı merkezi numarası, Tadım iletişim numarası, Tadım çağrı merkezi, Tadım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap