Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkolik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evkolik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evkolik şikayet hattına erişebilirsiniz. Evkolik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evkolik Çağrı Merkezi Numarası

2010 yılında Adana’da e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Evkolik, şu an 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Bir evin ve içinde yaşayan tüm bireylerin ihtiyaçları olabilecek hemen hemen her şeyi tek çatı altında en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlayan firma mutfak ürünlerinden kozmetiğe, elektrikli ev aletlerinden hediyelik eşyalara, temizlik ürünlerine kadar pek çok farklı kategorideki ürünleri müşterilerle buluşturuyor. Firma güçlü lojistik alt yapısı ve 2000 metrekarelik deposu ile başladığı işe 20000 metrekarelik deposunda devam etmektedir. Ortalama 5 bin çeşit ürün ve kendi alanlarında oldukça deneyimli 30 personeli ile yılda yaklaşık 5 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Firma veya ürünler ile alakalı her türlü sorularınız iletmek, bilgi almak veya destek talep etmek için 0850 888 47 01 numaralı telefonu arayarak firmanın çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Evkolik çağrı merkezi numarası 0850 888 47 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evkolik Müşteri Hizmetleri Numarası

Depo alanlarını genişletip lojistik hizmetlerini büyüterek ve ürün grubunu çeşitlendirerek her geçen gün daha fazla müşterinin ihtiyaçlarına hitap eden firma ülkemizin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri haline gelmiştir. Ürünler veya firma ile ilgili konularda her türlü desteği talep edebileceğiniz müşteri hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemiştir. 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezi destek hattını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evkolik müşteri hizmetleri numarası 0850 888 47 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evkolik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yılda yaklaşık 5 milyon müşteriye hizmet veren firma satış sürecinde olduğu gibi satış sonrası süreçte de yanlarında oluyor ve yardıma ihtiyaçları olduğunda müşteri temsilcileri aracılığıyla en iyi çözüm yollarını sunuyor. Müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanabilmek için 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli.

Evkolik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 47 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evkolik Şikayet Hattı

Firma olası şikayet durumlarında da müşterilerini yalnız bırakmıyor ve şikayet veya görüşlerine önem veriyor. Firma veya ürünler ile alakalı herhangi bir şikâyetinizin olması durumunda müşteri temsilcilerine şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Şikayetinize en uygun çözüm en kısa sürede müşteri temsilcileri tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Şikayet bildirmek için 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilirsiniz.

Evkolik şikayet hattı 0850 888 47 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evkolik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Evkolik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 47 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evkolik çağrı merkezi numarasına 0850 888 47 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : JASPER İTH.İHR.İNŞ.AKARYAKIT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
E-Posta : destek@evkolik.com.tr
Telefon : 0850 888 47 01

Arama Terimleri: Evkolik iletişim bilgileri, Evkolik telefon no, Evkolik irtibat tel, Evkolik canlı destek, Evkolik müşteri temsilcisi, Evkolik şikayet hattı, Evkolik müşteri hizmetleri numarası, Evkolik çağrı merkezi numarası, Evkolik iletişim numarası, Evkolik çağrı merkezi, Evkolik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap