Sabiha Gökçen Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabiha Gökçen Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sabiha Gökçen Havalimanı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı şikayet hattına erişebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Çağrı Merkezi Numarası

Sabiha Gökçen Havalimanı gerek ulusal gerekse uluslararası alanda hizmet veren bir havaalanıdır. Bir gün içerisinde yüzbinlerce kişinin kullandığı bu havayolu, uzun zamandan bu yana ülkemizde hizmet vermekte ve oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların her türlü kolaylığa ve konfora ulaşabileceği alanlar yaratarak uçuş saatine kadar en verimli saatlerin geçirilmesi çalışılmaktadır. Uçuş saatinden yaklaşık 2 saat önce havalimanında olunması gerektiğinden, yolcuların geçirdikleri vakit süresince en iyi hizmetler sunulmaktadır. Havalimanının bu denli yoğun bir kitlesi olmasından dolayı, yolcular havalimanı işletmecileri ile iletişim kurabilmek adına çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duyulmuştur. Havalimanı danışma hattı olan 0216 588 88 88 numarası üzerinden danışma hattında bulunan yetkili personelleri ile görüşme sağlanabilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı çağrı merkezi numarası 0216 588 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Müşteri Hizmetleri Numarası

Havalimanı işletmesine ait danışma numarası üzerinden iletişim, çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme yapılmaktadır. Bu hat üzerinden, yolcular dilekleri zaman iletişime geçebilmektedir. Havalimanı sürekli hizmet verdiği için danışma hattı ile 7/24 iletişime geçilebilmektedir. Alanında oldukça donanımlı ve deneyimli temsilciler ile çalışan havalimanı işletmesi, yolcuların tüm sorularına olabilecek en tatmin edici cevabı verebilmek için uğraşmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetleri numarası 0216 588 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul’da bulunan havalimanı işletmesi ile iletişime geçerken direkt bağlanmak istiyorsanız, öncelikle arama yapma sebebinizin ne olduğunu açık ve net bir biçimde ifade edebiliyor olmanız gerekmektedir. Arama esnasında karşınıza çıkan ilgili yönlendirmeleri doğru bir biçimde cevaplayarak doğrudan danışma hattı ile iletişimde olabilirsiniz. Bunun dışında direkt bağlanma olanağı yaratmak için 0216 588 88 88 numarasını aramak yeterli olacaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 588 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Şikayet Hattı

Havalimanı içerisinde yaşanılan en ufak bir sorun için bile olsa doğrudan şikayet hattına iletilebilmektedir. Yolcular, havalimanı içerisinde yaşamış oldukları herhangi bir sorun için direkt olarak 0216 588 88 88 numarası üzerinden arama yapmaları yeterli olacaktır. Aynı zamanda danışma hattı olan bu numara üzerinden doğrudan santrale yönlendirme yapılmaktadır. Havalimanın yolculara sunduğu kaliteli ayrıcalıklardan ötürü, müşteri memnuniyeti oldukça yüksek olmaktadır. Fakat yaşanılan herhangi bir sorun için de direkt olarak bildirilebilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı şikayet hattı 0216 588 88 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sabiha Gökçen Havalimanı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sabiha Gökçen Havalimanı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 588 88 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı çağrı merkezi numarasına 0216 588 88 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş.

Adres : Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal Binası Pendik 34906 İstanbul – Türkiye

ISG Genel Müdürlük Santral Telefon Numarası : 0 216 588 80 00

ISG Genel Müdürlük Faks Hattı : 0 216 588 80 10

Telefon : 0216 588 88 88

Arama Terimleri: Sabiha Gökçen Havalimanı iletişim bilgileri, Sabiha Gökçen Havalimanı telefon no, Sabiha Gökçen Havalimanı irtibat tel, Sabiha Gökçen Havalimanı canlı destek, Sabiha Gökçen Havalimanı müşteri temsilcisi

Yorum Yap