NSJ Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NSJ Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NSJ Sportive çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde NSJ Sportive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden NSJ Sportive şikayet hattına erişebilirsiniz. NSJ Sportive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

NSJ Sportive Çağrı Merkezi Numarası

Giyim noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor ve insanlar kendi zevklerine, beğenilerine göre giyiniyorlar. Nitekim birçok insanın vazgeçemediği favori giysileri ise hemen her ortamda spor giysiler oluyor. Hem rahat hem şık olabiliyorlar. Bu tarz ürünlerin alınabileceği farklı adresler yer alıyor. İşte onlardan bir tanesi de hem geniş hem kaliteli ürünleri ile öne çıkan NSJ Sportive isimli markadır. Kapıda ödeme, ücretsiz kargo gibi seçenekleri de olan ve her yaşa her zevke hitap eden ürünleri olan firmanın çağrı merkezine numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

NSJ Sportive çağrı merkezi numarası nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

NSJ Sportive Müşteri Hizmetleri Numarası

Son derece önemli markaların ürünlerini de satan firmanın aynı zamanda bir de çok uygun fiyatlara spor giysiler alabileceğiniz outlet ürünleri olan bölümü vardır. Gerek bu bölümden gerek diğer bölümlerden ürün almak ya da bir başka konuda iletişime geçmek isterseniz arayacağınız müşteri hizmetleri numarası yine üstte verilen telefon numarasıdır. Bunun yanı sıra firma yetkililerine site üzerinden ve firmanın e-mail adresi üzerinden de kısa bir sürede ulaşarak bilgi alabilir, müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

NSJ Sportive müşteri hizmetleri numarası nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

NSJ Sportive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri değil firmada çalışan bir kişi ile doğrudan görüşmek isterseniz, örneğin muhasebe birimi ile görüşmek istediğiniz bir konu var ise o zaman direkt bağlanmak için eğer ilgili kişinin numarasını biliyorsanız arayabilir, eğer bilmiyor iseniz o zaman üstte bulunan numarayı aradıktan sonra kiminle görüşecek iseniz onun adını verebilirsiniz. Size anında yardımcı olunacaktır.

NSJ Sportive müşteri hizmetlerine direk bağlanma nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

NSJ Sportive Şikayet Hattı

Eğer firmadan aldığınız ürünlerden memnun değilseniz, kargoda bir sorun yaşadıysanız ya da başka bir istemediğiniz durum olduysa ve doğal olarak siz de bu durumu şikayet etmek istiyor iseniz o zaman yapmanız gereken şey son derece basittir.  Yukarıda yer alan numarayı arayıp yaşadığınız sorun şikayeti bildirebilir ve firma yetkililerine durumu net bir biçimde iletebilirsiniz. Firma yetkilileri bu konuda size gereğini fazlası ile yaparak mağduriyetinizi hızlı bir biçimde giderecektir. Bu konuda şirket sahipleri son derece hassas olup müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

NSJ Sportive şikayet hattı nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen NSJ Sportive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri NSJ Sportive şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

NSJ Sportive Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Şuan için çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. NSJ Sportive çağrı merkezi numarasına numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : NSJ Tesktil Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Mimarlık Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres : Fabrika: Sümer Mah. 4. Sok. No:34 Zeytinburnu/İST

E-Posta : info@nsjsportive.com

Arama Terimleri: NSJ Sportive iletişim bilgileri, NSJ Sportive telefon no, NSJ Sportive irtibat tel, NSJ Sportive canlı destek, NSJ Sportive müşteri temsilcisi

Yorum Yap