So Chic Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

So Chic Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

So Chic çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde So Chic müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden So Chic şikayet hattına erişebilirsiniz. So Chic müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

So Chic Çağrı Merkezi Numarası

So Chic, bünyesinde satışa sunmuş olduğu mücevherleri ve takılarıyla oldukça bilinen ve sıklıkla tercih edilen bir marka. Özellikle kadınlar için özel günlerde alınabilecek en güzel hediye alternatifi olarak görülen firma bünyesindeki takılar, bugüne kadar pek çok kişiyi memnun etmiş durumda. Firma, vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve son derece incelikle hazırlanıp satışa sunulmuş takılar ile dikkat çekiyor. Bu firmayı tercih eden kimseler, oldukça büyük bir oranda ürünlerden memnun kalarak büyük bir mutlulukla ürünlerini kullanıyor olsa da bazı durumlarda müşteriler üretici firma ile irtibata geçmek durumunda kalabilmektedir. Bu sebeple ilk akla gelen şey firmaya ait çağrı hizmeti numarasını bulmaktır.

Firma ile iletişime geçebilmek için 0850 205 19 50 numarasını aramak yeterli olmaktadır. Aynı zamanda firma ile irtibat kurmak için fax numarası olarak belirlenen 0 212 511 20 72 numarasını aramak da yeterli olmaktadır. Ayrıca mail adresi ve online web sitesi üzerinden de firma ile irtibat kurmak son derece kolaydır. Sabit hatlar üzerinden irtibat kurmanın yanı sıra firmaya ait online web sitesi üzerinden de firma ile iletişime geçmek oldukça kolaydır.

So Chic çağrı merkezi numarası 0850 205 19 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

So Chic Müşteri Hizmetleri Numarası

İnce işçilikle hazırlanmış olan takıları ve vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle firma, özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hâle gelmiştir. Firmaya ait olan bütün takılar son derece ince bir işçilik ile hazırlanmaktadır. Firmanın öncelikli politikası müşteri memnuniyetini sağlayarak yaşanması mümkün olabilecek herhangi bir mağduriyete mahal vermemektir. Bazı durumlarda müşterilerin yine de firma ile irtibat kurması gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda firmaya ait 0850 205 19 50 numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün olmaktadır.

Aynı zamanda firmaya ait www.sochic.com isimli online web sitesi üzerinden ya da iletisim@sochic.com isimli mail adresi üzerinden firma ile irtibat kurmak mümkün olmaktadır. Bu iletişim kanalları üzerinden irtibat kurmaları hâlinde müşteriler oldukça kısa sürede geri dönüt alarak sorunlarını çözüme kavuşturabilmektedir.

So Chic müşteri hizmetleri numarası 0850 205 19 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

So Chic Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ait herhangi bir sorunda yahut belirli görüşleri, önerileri ve soruları iletmek amacıyla direkt bağlanabilmek için bir iletişim kanalı aranabilmektedir. Yukarıda da belirtilen sabit hatlar üzerinden firmayla iletişim kurmak son derece kolaydır. Bunun yanı sıra firmaya ait e-mail adresleri ya da online web sitesi üzerinden irtibat kurmak ve görüş bildirmek epey kolay olmaktadır.

Yukarıda belirtilen adreslerin yanında eticaret@sochic.com isimli e-mail adresinden de e-ticaret işlemleri ile ilgili detaylara erişim sağlamak ve destek talebinde bulunabilmek son derece kolaydır. Firma ile iletişim kurulması hâlinde müşterilere en kısa sürede dönüş yapılarak yardımcı olunmaktadır ve ürünler ile ilgili sorunlar oldukça hızlı bir şekilde halledilmektedir.

So Chic müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 205 19 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

So Chic Şikayet Hattı

Firma ile ilgili herhangi bir görüş, sorun yahut soru iletmek ve firma ile irtibat kurmak için müşteri hizmetlerine ait olan 0850 205 19 50 numarasını arayarak firma ile irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda firmaya ait olan ve yukarıda belirtilmiş olan iletisim@sochic.com adlı mail adresi üzerinden ve www.sochic.com adlı online web sitesi üzerinden de oldukça kolay bir şekilde firma ile irtibat kurmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir şikayetiniz bulunması durumunda direkt olarak arama üzerinden şikayette bulunmayı tercih etmeyen kişiler, mail adresleri üzerinden de oldukça kolay bir şekilde firma ile irtibat kurabilmektedir. Firmaya görüşlerinizi ve sorunlarınızı bildirmeniz hâlinde son derece kısa bir sürede firma sizlerle iletişime geçerek sorununuzu gidermektedir.

So Chic şikayet hattı 0850 205 19 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen So Chic müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri So Chic şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

So Chic Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 205 19 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. So Chic çağrı merkezi numarasına 0850 205 19 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sochic Mağazacılık San. Tic. A.Ş.
Adres : Emin Sinan Mah. Yeniçeriler Cad. Karababa Türbesi Sk. No:1 Çemberlitaş Fatih – İSTANBUL – TÜRKİYE
E-Posta : iletisim@sochic.com
Telefon : 0850 205 19 50

Arama Terimleri: So Chic iletişim bilgileri, So Chic telefon no, So Chic irtibat tel, So Chic canlı destek, So Chic müşteri temsilcisi

Yorum Yap