Mondi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mondi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mondi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mondi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mondi şikayet hattına erişebilirsiniz. Mondi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mondi Çağrı Merkezi Numarası

1993 yılında kurulmuştur. Mobilya sektöründe üst düzey hizmet vermektedir. Yılları boyunca edindiği tecrübe ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Bir ev için gerekli olan ve olmazsa olmaz olan bütün mobilyaları kolaylıkla bulabileceğiniz firmada ürünler uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir. 300 üstünde satış noktası ile ülkemizde oldukça sevilen bir marka haline gelmiştir.

Mondi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Son teknoloji ile geliştirilen ürünler kaliteli, kullanışlı ve sağlam olduğu kadar da insan sağlığına dost malzemeler ile üretilmektedir. Yenilikçi olmasının yanı sıra şık ve ekonomik ürünler ile pazarda kendine iyi bir yer edinen firma satış sonrası müşteri desteği ile müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Yurt içi pazarda sürekli olarak büyüyen firma ürün hizmet ve kalitesinden taviz vermeden kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Aynı zamanda da 60 civarı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Mondi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri beklentilerini karşılayacak kapasitede üretim yapmayı hedefleyen firma bunun yanında da tüm çalışanların katılımı ile sürekli gelişme gösterirken iyileştirmelerde bulunmayı hedef olarak benimsemektedir. Her geçen gün daha hızlı ve üretken olurken aynı zamanda da esnek olmayı amaç edinmiştir. İnsana ve tabiata saygılı olmanın yanı sıra ahlaki değerlere bağlı, yenilikçi ve çalışanlarına değer veren firma bunları ilke olarak benimsemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mondi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mondi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Mondi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mondi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Mondi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mondi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Mondi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Mondi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mondi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mondi Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mondi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mondi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mondi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 33 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mondi çağrı merkezi numarasına 444 33 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

MONDİ TÜKETİCİ HATTI : 444 33 11 / 0850 222 33 11

Adres İletişim ve İrtibat : Mondi Yatak Yorgan San. ve Tic. A.Ş. O.S.B. 8. Cad. No: 60 38070 / KAYSERİ

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Mondi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Arama Terimleri: Mondi iletişim bilgileri, Mondi telefon no, Mondi irtibat tel, Mondi canlı destek, Mondi müşteri temsilcisi, Mondi şikayet hattı, Mondi müşteri hizmetleri numarası, Mondi çağrı merkezi numarası, Mondi iletişim numarası, mondi çağrı merkezi

Yorum Yap