Hız Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hız Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hız Yayınları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hız Yayınları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hız Yayınları şikayet hattına erişebilirsiniz. Hız Yayınları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hız Yayınları Çağrı Merkezi Numarası

Hız Yayınları, yıllardır öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için çaba harcayan bir eğitim kurumudur. Bu yayınevi alanında uzman eğitimcileri ile binlerce öğrenciyi sınavlara en iyi şekilde hazırlamıştır. Yayınevi kısa sürede Türkiye’nin önde gelen yayınları arasında kendine yer bulmuştur. Yenilikçi ve özgün bakış açısı sayesinde eğitim sektöründe “Gelecek Hız’la Gelecek” mottosu ile yer almıştır. Misyonları gereği öğrencileri yalnızca sınava değil geleceğe hazırlamak için çalışmalarını yürütmektedirler. Bugün Türkiye sınırları içerisinde 100’den fazla ürün gamı ve 81 ilde yer alan bayi ağı ile birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Firma ile iletişime geçmek isteyenler hızyayinlari.com internet sayfası üzerinden firmanın web sitesine ulaşabilmektedir. Web sitesi içerisinde yer alan iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak firma ile iletişim kurmak oldukça basittir. Bununla birlikte firmanın çağrı merkezi  olan 0216 359 88 00 telefon numarasını arayarak da firmaya ulaşmak mümkündür.

Hız Yayınları çağrı merkezi numarası 0216 359 88 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hız Yayınları Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğitim sektöründe fark yaratmayı hedefleyen firma yılların birikimlerini oluşturdukları eğitim setleri ile somutlaştırarak öğrencilerin ellerine teslim etmektedir. Aynı zamanda firma yayın sektöründe öncü kurum olarak varlığını sürdürmeyi hedeflerken yalnızca öğrencileri değil bünyesinde barındırdığı öğretmenleri de geliştirmeyi ve ileri taşımayı amaçlamaktadır. Sosyal medya üzerinden kullandıkları hesaplar ile hem öğrenci hem de velilerle sürekli etkileşim halinde olan firma ile bu kanallar aracılığı ile de iletişim kurulmaktadır. Twitter uygulaması üzerinden @hizyayinlari hesabını takip edebilir ve firma ile buradan iletişime geçebilirsiniz. İnstagram uygulaması üzerinden ise @hizyayinlariortaokul hesabını takip edebilirsiniz. Firmanın bir de kendi adı ile kurulmuş Youtube kanalları bulunmaktadır. Youtube kanallarında pek çok ders için çekilmiş olan soru çözüm ve konu anlatım videoları yer almaktadır. Bununla birlikte 0543 396 19 28 numaralı telefon hattı aracılığıyla yayınevinin müşteri hizmetlerine bağlanmak da mümkündür.

Hız Yayınları müşteri hizmetleri numarası 0216 359 88 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hız Yayınları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya pek çok farklı yol ile ulaşmak mümkündür. E-posta yolu ile iletişim kurmak isteyenlerin iletişim@hizyayinlari.com adresine mesajlarını yazarak yollamaları mümkündür. Yayınevi, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla hazırladığı pek çok yayın ile öğrencilere eşit imkanlar sunmaktadır. Yayınları hazırlarken oldukça titiz davranan ve sınav sistemine uygun sorular hazırlayan yayınevi müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 0216 396 19 28 numaralı telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerine sıra beklemeden direkt olarak bağlanmak mümkündür. Alternatif bir numara olarak 0543 396 19 28 telefon numarası üzerinden de firma ile iletişime geçilip hizmet ve ürünleri hakkında bilgi alınabilmektedir.

Hız Yayınları müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 359 88 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hız Yayınları Şikayet Hattı

Yayınevi ile iletişime geçmek dilek ve şikayetleri iletmek için kullanılabilecek pek çok kanal vardır. Sosyal medya hesaplarından telefon numaralarına, e-posta adreslerinden web sitelerine kadar pek çok kanal üzerinden etkileşim kurmak mümkündür. Bununla birlikte firma müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve bu bağlamda çalışmalarını yürütmektedir. Müşteri temsilcileri aracılığıyla müşterileri ile oldukça nazik ve kibar iletişim kurmaktadırlar. “Gelecek Hız’la Gelecek” mottolarından yola çıkarak gelecek için çalışmalar yaparak öğrencilerin ve velilerin memnuniyetleri için adımlar atmaktadırlar. Firma, kendisi ile herhangi bir kanaldan iletişime geçen herkes ile özenle ilgilenmekte ve yaşanılan sorunlara çözümler getirmektedir. Sizler de 0543 396 19 28 numaralı telefon hatları üzerinden ya da iletişim@hizyayinlari.com e-posta adresi üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü şikayet, dilek, istek ve önerilerinizi mevcut olan iletişim kanalları üzerinden firmaya iletebilirsiniz. Firma kendisine iletilen her türlü mesaja geri dönüş sağlamaktadır.

Hız Yayınları şikayet hattı 0216 359 88 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hız Yayınları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hız Yayınları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hız Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 359 88 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hız Yayınları çağrı merkezi numarasına 0216 359 88 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İçerenköy Mah. Yeşil Vadi Sok. No: 4 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : iletisim@hizyayinlari.com
Telefon : 0216 359 88 00

Arama Terimleri: Hız Yayınları iletişim bilgileri, Hız Yayınları telefon no, Hız Yayınları irtibat tel, Hız Yayınları canlı destek, Hız Yayınları müşteri temsilcisi

Yorum Yap