Laminta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Laminta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Laminta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Laminta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Laminta şikayet hattına erişebilirsiniz. Laminta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Laminta Çağrı Merkezi Numarası

Laminta, güvenli bir şekilde ayakkabı alışverişi yapmak isteyen ve uygun fiyata kaliteli, ömürlük ayakkabılar almak isteyenler için kurulmuş bir firmadır. Firma, 20 yılı aşkın süredir hizmet hayatını devam ettirmektedir ve her yıl milyonlarca ayakkabıyı yeni sahipleri ile buluşturmaktadır. 2014 yılının ekim ayı itibarıyla e-ticaret hayatına atılmış olan marka, güvenli ödeme seçenekleri, adrese teslim hizmetleri ve geniş ürün yelpazesiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Markanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterileri en kaliteli ayakkabılar ile en kısa süre içerisinde güvenle buluşturarak herhangi bir müşteri mağduriyetine engel olmaktır.

8 senedir online web sitesi üzerinden satış yapan marka, toplamda 20 yıldan fazladır mağazalarında perakende satış yapmaktadır. Markaya ait çağrı merkezi numarası 0850 840 76 74’tür. Müşteriler bu numara üzerinden telefonda satın alma işlemlerinde bulunabilmektedir. Ayrıca firmaya ait olan 0553 127 09 10 numarası da Whatsapp üzerinden satın alma ve ürün sorgulama işlemlerinizi yapabilmenize olanak tanımaktadır. Ürünle ilgili sorusu olan kişiler bu numaralara ek olarak firmaya ait laminta.com adlı online web sitesine erişim sağlayarak da gerekli sorularını, görüşlerini firmaya iletebilirler. lamintasite@gmail.com adlı e-mail adresi de yine firma ile kolayca irtibat kurabilmenin bir diğer yoludur.

Laminta çağrı merkezi numarası 0850 840 76 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Laminta Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş yaparken güvenilir bir site bulmak oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle kişiler ayakkabı alışverişi yaparken pek çok farklı siteyi ziyaret etse de belirli sitelerden alışveriş yapmaktadır. Marka, kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ve güvenle alışveriş yaptıkları bir firma olarak öne çıkmaktadır. Firma içerisinde birbirinden farklı tarzlarda ve türlerde, farklı cinsiyetlere uygun, kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde binlerce farklı ayakkabı modelini satışa sunulmaktadır. Topuklu ayakkabıdan bot ve çizmeye kadar farklı pek çok kategoride ürün satışı yapan markaya ait güvenli ödeme sistemi de markanın sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Markaya ait herhangi bir görüş, soru ya da öneride bulunmak isteyen kişiler, müşteri hizmetleri numarası olan 0850 840 76 74 üzerinden firmaya erişim sağlayabilmektedir.

Laminta müşteri hizmetleri numarası 0850 840 76 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Laminta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt olarak bağlanmak ve ürünlerle ve markayla ilgili sorularını, görüşlerini iletmek isteyen kişiler yukarıda belirtilen firmaya ait müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak firma ile irtibat kurabilmektedir. Bu numaranın yanı sıra Whatsapp iletişim hattı üzerinden, firmaya ait web sitesi üzerinden ya da firmanın e-mail adresine mail atarak markayla iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Oldukça kısa bir süre içerisinde müşterinin kendisine dönüş yapılmaktadır ve değerlendirmeleri dikkate alınarak gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Firmanın izlemiş olduğu müşteri memnuniyetini ön planda tutan politika ile birlikte gerekli bütün işlemler kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleştirilerek müşteri mağduriyeti önlenmektedir.

Laminta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 76 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Laminta Şikayet Hattı

Ayakkabılar ile ilgili zaman zaman bazı şikâyetler oluşabilmektedir. Ürünün görünümü, teslimat koşulları, yanlış numaranın veya modelin yollanması gibi nadiren de olsa bazı sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler markanın şikâyet hattına başvurarak sorunun çözümü ile ilgili firmayla iletişime geçmektedir. Markaya ya da ürünlere dair herhangi bir konuda şikâyeti olan müşteriler, yukarıda belirtilen firmaya ait sabit hatlar üzerinden, online web sitesi üzerinden ya da e-mail adresi aracılığı ile bu şikâyetlerini firmaya iletebilmektedir. Marka, müşterilerin şikâyetlerini oldukça dikkatle inceleyerek sorunun giderimi için oldukça ilgili ve hızlı bir şekilde hareket etmektedir.  Kişiler ürünlerin satıldığı site içerisinden de şikâyet taleplerini oluşturabilmektedir. Bu talep doğrultusunda istedikleri sonucu alamayan kişiler sabit hatlar ve mail adresi üzerinden firma ile irtibat kurarak kısa süre içerisinde sorunu çözüme kavuşturabilmektedir.

Laminta şikayet hattı 0850 840 76 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Laminta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Laminta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Laminta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 840 76 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Laminta çağrı merkezi numarasına 0850 840 76 74 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : FİKRET GEZER GİYİM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Sümer Mah. Baraj Cad. No:35/A, Seyhan, Adana

E-Posta :info@laminta.com

Telefon : 0850 840 76 74

Arama Terimleri: Laminta iletişim bilgileri, Laminta telefon no, Laminta irtibat tel, Laminta canlı destek, Laminta müşteri temsilcisi

Yorum Yap