Sneaks Up Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sneaks Up Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sneaks Up çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sneaks Up müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sneaks Up şikayet hattına erişebilirsiniz. Sneaks Up müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sneaks Up Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye‘nin en önde gelen spor perakende şirketi olarak bilinen Sneaks Up şirketi, bir Unal Group markası olarak bilinmektedir. 2008 yılında sektörde büyüme gösteren Unal Group, spor perakende sektöründe Nike NSP partneri olarak hizmete başlamıştır. Sporcu ve sporu yaşam biçimi haline getirmiş spor tutkunu olan tüketicilere hizmet sunmaktadır. 2014 yılında ilk Sneaks Up İstanbul’da açılmış ve 2019 yılı itibari ile Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni mağazaları kullanıma sunulmuştur. Sneaks Up yönetim kurulu başkanı, Türkiye’de sokak ve sneaker kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşmasından mutluluk ve gurur duyduklarını belirtmişlerdir. Adisas, Nike, Jordan, The North Face, Timberland, Reebok, Puma, Vans, Skechers ve Asisc gibi bir çok seçili lüks speaker markalarını ve İkonik Air Jordan sneaker koleksiyonlarına Sneaks Up mağazalarından sahip olabilirsiniz. Basketbol spor koleksiyonları için Jordan, Puma, Nike ve Adidas gibi bir çok markanın da özel sokak giyim koleksiyonlarına sahip olmak artık çok kolay.

Sneaks Up çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sneaks Up Müşteri Hizmetleri Numarası

Sokak kültürünü tüm Türkiye’de yaymayı amaçlayan ve hayatının her alanında sporu benimseyen kullanıcılar için geliştirilmiş ayakkabı ve özel giyim koleksiyonları siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Satış öncesi hizmet ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutmayı amaçlayan Sneaks Up, bu bağlamda Sneaks Up müşteri hizmetleri birimini hayata geçirmiştir. Üretim safhasında sarf edilen çaba ve kalite satış sonrası çağrı merkezlerinde de devam etmektedir. Karşılaştığınız her türlü sorun ve problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sneaks Up müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sneaks Up Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Verdiğiniz siparişler ve genel sorularınız ile ilgili bilgi almak için 0850 241 72 31 telefon numarasını aradığınız takdirde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Ayrıca Sneaks Up Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için sesli yanıt sistemi ile probleminizi ya da sorununuzu bir kaç kelime ile anlatabilir bekleme olmadan sistemin sizi ilgili birime aktarmasını bekleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sneaks Up müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sneaks Up Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini yüzde yüz düzeyde tutmayı amaçlayan Sneaks Up, sadece merak ettiğiniz sorular için değil, sunabileceğiniz yeni öneriler ve talepler için de Sneaks Up Şikayet Hattı ile iletişime geçebilir ve bizlere özgün fikir ve taleplerinizden bahsedebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sneaks Up müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sneaks Up şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sneaks Up Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 241 72 31

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sneaks Up çağrı merkezi numarasına 0850 241 72 31 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: SAHA MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

Adres: Üniversite Mah. E-5 Yanyol Bahar Sok. No: 3/1 K: 2 Avcılar / İSTANBUL

Çağrı Merkezi Numarası: 0850 241 72 31

E Posta Adresi: info@sneaksup.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sneaks Up iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sneaks Up sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sneaks Up iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sneaks Up iletişim bilgileri, Sneaks Up telefon no, Sneaks Up irtibat tel, Sneaks Up canlı destek, Sneaks Up müşteri temsilcisi, Sneaks Up şikayet hattı, Sneaks Up müşteri hizmetleri numarası, Sneaks Up çağrı merkezi numarası, Sneaks Up iletişim numarası, Sneaks Up çağrı merkezi, Sneaks Up müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap