Merkez Prime Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Merkez Prime Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Merkez Prime Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Merkez Prime Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Merkez Prime Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Merkez Prime Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiren bir hastane konumundayız. Hastanemiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dolayısıyla bu hedef kapsamında hastanemiz sürekli olarak kendisini yenileyerek, güncellemektedir. Merkez Prime hastanesi çağrı merkezi numarası 444 64 41 numaralarından oluşmaktadır. Kocaeli’nde sizlere üst düzey bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Merkez Prime Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 64 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hastanemizin çağrı birimi personelleri 24 saat sizlere hizmet sunar. Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş personellerimizle sizlere 1 numaralı iletişim hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda çağrı merkezi numaramızı arayarak randevular oluşturabilirsiniz. Ayrıca bütün hastane işlemleriniz hakkında çağrı merkezi aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan bir hastane olma özelliğine sahibiz.

Merkez Prime Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanemiz her anlamda kalitesini hissettiren bir sağlık kurumu konumundadır. Alanında profesyonel doktorlarımızla, güler yüzlü personellerimizle sizlere kaliteyi hissettiriyoruz. Hastanemizin müşteri hizmetleri numarası 444 64 41 numaralarında oluşuyor. Bu numara üzerinden hastanemizle irtibata geçebilirsiniz. Hastanemizde verilen bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarına uygun olarak gerçekleşir.

Merkez Prime Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 64 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize A kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda hastanemiz kişi merkezli bir hastane konumundadır. Hastanemiz için birinci prensip hasta memnuniyetidir. Dolayısıyla kendimizi sürekli geliştirerek, yeniliyoruz. Türkiye’de 1 numara olma yolunda kendimizden emin adımlarla ilerliyoruz. Müşteri hizmetlerimiz üzerinden bütün hastane işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz günün her saatinde sizlere kesintisiz hizmet sunar.

Merkez Prime Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Diğer sağlık kuruluşlarının aksine bizim hastanemize direk bağlanmak oldukça kolaydır. Gelişmiş iletişim hizmetleriyle her daim sizlere hizmet sunan hastanemiz hızlı iletişim yapısıyla da ön plana çıkıyor. Hastanemize direk bağlanmak için 444 64 41 numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi birimimiz derhal sizinle iletişime geçecektir.

Merkez Prime Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 64 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Merkez Prime Hastanesi Şikayet Hattı

Hastanemiz sizlere her daim pozitif yaklaşan bir sağlık kurumu olma özelliğini taşır. Hastanemizin aynı zamanda sizler için oluşturduğu şikâyet hattı bulunuyor. Hastanemizin şikâyet hattıyla irtibat kurmak için yapmanız gereken 444 64 41 numaralarını tuşlamaktadır. Hastanemizin çağrı merkezi birimi hızlıca sizinle iletişime geçerek şikayetinizi dinleyip, not edecektir.

Merkez Prime Hastanesi şikayet hattı 444 64 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Merkez Prime Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Merkez Prime Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Merkez Prime Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 64 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Merkez Prime Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 64 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Mutlukent, Yenikent Mahallesi, Merkez Prime Kavşağı, 2424. Sokak No: 25, 41400 Gebze / KOCAELİ
E-Posta Mail Adresi : info@merkezprime.com.tr
Telefon Numarası : 444 64 41

Arama Terimleri: Merkez Prime Hastanesi iletişim bilgileri, Merkez Prime Hastanesi telefon no, Merkez Prime Hastanesi irtibat tel, Merkez Prime Hastanesi canlı destek, Merkez Prime Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap