Snapchat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Snapchat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Snapchat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Snapchat, 2011 yılının Eylül ayında mobil işletim sistemleri için çıkarılmış bir sosyal platformdur. Snapchat’te kullanıcılar anlık olarak fotoğraf, video veya mesajlarını birbirlerine gönderirler. Gönderdikleri her gönderinin belirli bir süresi vardır bu süre 1 ila 10 saniye arasındandır. Süre dolduktan sonra gönderilen içerik tamamen silinir. Ayrıca Snapchat’te ‘Hikayeler’ denilen özellikle kullanıcılar fotoğraf veya videolarını kendi hikayelerine ekleyebilmektedir. Bu gönderiler en fazla 24 saat içinde kalabilir.

Snapchat’te herhangi bir mesajın, fotoğrafın veya videonun ekran görüntüsünü aldığınızda karşınızdaki kişiye anında bildirim gitmektedir. Ayrıca Snapchat uygulamasından arama yapabilirsiniz, fotoğraflarınızı düzenleyip telefonunuzun galerine kaydedebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan uygulamaya oldukça ilgi fazladır.

Snapchat’in destek alabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yaşadığınız herhangi bir sorunun cevabını ingilizce destek sitesinden bulabilir veya yorum bölümünden sorununuzu bize iletebilir, bir çözüm bulabilirsiniz.

Snapchat Destek Merkezi

Arama Terimleri: snapchat iletişim bilgileri, snapchat telefon no, snapchat irtibat tel, snapchat canlı destek, snapchat müşteri temsilcisi, snapchat şikayet hattı

373 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla