tinder çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başlıklar

Tinder

Bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder, İos ve Android işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir. Sisteme Facebook altyapısı kullanılarak üye olunsa da konum olarak size yakın olan kişilerle arkadaşlık kurmak için tasarlanan bir uygulamadır. Facebook kullanmayan kişiler için telefon numarası ile uygulamaya kaydolmak da mümkündür.

Uygulamada temel amaç insanları tanıştırmak ve arkadaşlık kurmalarını sağlamaktır. bu nedenle de konum olarak size yakın olan kişileri gösterecektir. Ancak görebileceğiniz kişiler yine tinder uygulaması kullanan ve tanışmaya açık olan kişiler olacaktır.

Uygulamanın Hikayesi

Tinder uygulamasının kurucusu Sean Rad’dır. Rivayete göre sevgilisinden ayrılan Rad, böyle bir uyulamaya fikir babalığı yaparak insanların daha çabuk kaynaşmasını istemiş. Böylece kişilerin, kolayca arkadaşlık kurması ve isterlerse flört etmeleri mümkün kılınmış. Uygulama yurt dışında oldukça popüler hale gelmiş ve ciddi indirme oranlarına sahip. Şimdi Türkiye’de de yeni yeni tanınan uygulama, pek çok kişi tarafından deneniyor.

Uygulama Özellikleri

Bir çetleşme uygulamasını andıran Tinder, kullanışlı arayüzü sayesinde her yaştan grup arasında kullanılabiliyor. Temelde sistem GPS üzerine kurulu diyebiliriz. çünkü uygulama ile size 2 ile 160 km uzaklıkta kişiler arkadaş olarak tavsiye ediliyor.

Arkadaş tavsiyelerinde yaş, cinsiyet ve yakınlık gibi kriterler baz alındığı için tavsiyeler tanışmaya değer oluyor. Bu sayede yaşlı kişiler genç arkadaşlar tavsiye etmek gibi gaflete düşmüyor. Ancak yanlış profillere karşı tabi ki dikkatli olmakta fayda var.

Tinder İle İletişime Geçin

Tinder tarafından size önerilen kişilerden arkadaş olmak istediklerinizi beğenebiliyorsunuz. Profillerin altında yer alan kalp ye da çarpı işareti ile bu kişileri değerlendirebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı beğenseniz de beğenmeseniz de kişilere bildirim gitmiyor. Bu sayede gerçekten içinizden geldiği gibi kişileri değerlendirebilir ve çarpıya basarken çekinmeden basabilirsiniz.

Peki beğendiğim kişilerle iletişime nasıl geçeceğim derseniz; bunun için karşıdaki kişinin de sizi beğenmiş olması gerekiyor. Yani uygulamanın mantığı iki kişinin birbirinden habersiz olarak birbirlerinden hoşlanmasına dayanıyor. Böylece gerçek hayattaki gibi karşılıklı hoşlanma oluştuğu hallerde program sizi tanıştırıyor. Karşılıklı beğenme yaşanırsa mesajlaşma ekranı açılıyor ve kişiler mesajlaşmaya başlıyor.

Güvenli Kullanım

Uygulama oldukça başarılı ve güvenli şekilde çalışıyor. Kullanımından anladığınız üzere kişilerin kendi başına sarkıntılık etmesi gibi hususlar söz konusu değil. Yaş ve cinsiyet kriterlerine göre arkadaş önermesi sayesinde de başarılı eşleşmeler sağlanıyor. Siz de denemek isterseniz Android telefonunuz için Play Store’dan, İos telefonunuz için ise App Store’dan indirebilirsiniz.

Tinder’in global müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tinder ile iletişime geçebilir, Tinder hesap kapatma, Tinder açılmıyor, Tinder hesabınız dondurulmuştur, Tinder hesap dondurma, Tinder şifremi unuttum, Tinder hesabım kapatıldı gibi konularda yardım alabilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunları, Tinder hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
214 853 43 09(Global numara İngilizce)

Tinder İletişim Formu
form

Arama Terimleri: tinder çağrı merkezi, tinder iletişim, tinder müşteri hizmetleri, tinder telefon numarası, tinder mail adresi, tinder hesabıma ulaşamıyorum, tinder hesap silme, tinder şikayet hattı, tinder hesabınız donduruldu

14 Yorum

 1. Tan yargin 5 Temmuz 2018
  • Yönetici 19 Temmuz 2018
 2. Aytug berk 16 Temmuz 2018
  • Yönetici 19 Temmuz 2018
   • Derya 23 Ocak 2019
 3. Doğukan 2 Ağustos 2018
 4. burak büyükyıldız 16 Aralık 2019
 5. ramazan 12 Şubat 2021
 6. Osman 21 Kasım 2021
 7. Seyfi kilickaya 1 Kasım 2022
 8. Murat sahin 19 Kasım 2022
 9. Asi 5 Aralık 2022
 10. Özkan 3 Ağustos 2023
 11. Mehmet 21 Ağustos 2023

Yorum Yap