sleeply-cagri-merkezi-numarasi

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sleepy , Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuş bir markadır. Eruslu Sağlık Ürünleri 2004 yılından bu yana bu sektörün içindedir ve üretimlerine kurulduğu günden bu yana hızla devam etmektedir. İlk üretimlerine bebek bezi üretimiyle başlamıştır.

Sleepy’inüretip satışa sunduğu ürünler şöyledir; yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili, ped hasta altı örtüsü, bebek bezi. Bugün Eruslu Sağlık Ürünleri firması ayda 260 milyonu aşkın ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Ülkemizde yaygın olduğu kadar dünyada da 60’ı aşkın ülkede Sleepy ürünleri kullanılmaktadır.

Sleepy ‘nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak ürünler ve kullanımları hakkında bilgi alabilir, ürünlerde yaşadığınız problemleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 644 55 00

Arama Terimleri: Sleepy iletişim bilgileri, Sleepy telefon no, Sleepy irtibat tel, Sleepy canlı destek, Sleepy müşteri temsilcisi, Sleepy şikayet hattı

Yorum Yap