Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sleepy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sleepy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sleepy markasının faaliyete geçiş tarihi 2004 yılıdır. Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bebek ürünleri alanındaki boşluğu görerek Sleepy markasıyla bebek bezi alanında üretime başlayarak sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Halen bu alanda her geçen gün gücüne güç katarak emin adımlarla sektörde liderliğe doğru yürümektedir. 6 yıl boyunca ağırlıklı olarak bebek bezi üretimine devam eden Sleepy, takvimler 2010’u gösterdiğinde çalışma alanını genişleterek yetişkin hasta bezi, cep mendili ve ıslak mendil üretimine de başlamıştır. 2013 yılında hasta altı örtüsünü de envanterine katan Sleepy sektörde en önemli markalardan biri haline gelmiştir. Şuanda günlük ortalama 225 milyon bebek bezi, 12 milyon paket cep mendili, 11 milyon hasta altı örtüsü, 1 milyon hasta bezi üreten Sleepy sektörde en çok üretim ve satım yapan firmalardan biri haline gelmiştir. Altmıştan fazla ülkeye ihracat yapan Sleepy, ülke genelinde kurmuş olduğu satış ağıyla her geçen gün daha da gelişmekte ve sektörün lideri konumuna gelmektedir.

Sleepy Çağrı Merkezi Numarası

Sleepy üretim alanında kalite, uygun fiyat ve ihtiyaç unsurlarını iyi şekilde belirleyerek ürünleri bu doğrultuda üretime aşamasına getirmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen ve bu alanda yoğun çaba sarf eden Sleepy, müşteriler tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Bu doğrultuda hizmet veren Sleepy Müşteri Hizmetleri Numarası sizlerden gelen istek, şikayet ve önerileri en kısa zamanda çözüme kavuşturarak müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya çalışmaktadır.

Sleepy çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası  bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi iletişim bilgisinden Sleepy ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Sleepy hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 644 55 00

Arama Terimleri: sleepy çağrı merkezi, sleepy iletişim, sleepy müşteri hizmetleri, sleepy müşteri hizmetleri numarası, sleepy telefon numarası, sleepy irtibat tel, sleepy şikayet, sleepy şikayet var

9 Yorum

  1. HÜLYA ARSLANHAN 16 Temmuz 2018
  2. Elif karadeniz 5 Ağustos 2018
  3. Esra varlı 5 Ağustos 2018
  4. Tülay 13 Ağustos 2018
  5. Gülşen 23 Ekim 2018
  6. Gülşen 23 Ekim 2018
  7. Nuriye 5 Ocak 2019
  8. Büşra 6 Nisan 2019
  9. Nuray Akman 14 Ocak 2022

Yorum Yap