Elidor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elidor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elidor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elidor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elidor şikayet hattına erişebilirsiniz. Elidor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elidor Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ya da erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Farklı yapıda saçlarınız olabilir. Düz, dalgalı, kıvırcık saç tiplerinden hariç kuru, yağlı, mat, kepekli saçlara da sahip olabilirsiniz. Beslenmeniz, geçirdiğiniz hastalıklar ya da genetik etkenler saçlarınızda bazı sorunlara da yol açabilir. Saç boyaları ya da devamlı kullanılan ısıtıcılar sonucunda saçlarınız yıpranabilir. Elidor yılların markası olarak her saç tipine uygun olan şampuanları üretmektedir. Yıpranmış saçlar ya da koparak dökülen saçlar markanın ürünleri ile eski sağlığına kavuşabilir. Eğer saçlarınız belli bir hacim almıyorsa saç tipinize uygun şampuan kullanmıyorsunuz demektir. Firma sadece şampuan üretmemektedir. Daha birçok ürünle saç sağlığını düşünen kişilere hitap etmektedir. Ürünlerle ya da aklınıza takılan sorularla ilgili çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Elidor çağrı merkezi numarası 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elidor Müşteri Hizmetleri Numarası

Elidor saç bakım kremi, şekillendirici bakım ürünleri, saç maskesi, bakım spreyi, kuru şampuan, bakım yağı, saç güzelleştirici krem gibi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Sağlıklı uzayan, güçlü ve parlak saçlar için ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz. Anında onarıcı bakım şampuanı ile kırılmış ve yıpranmış saçlarınız sağlıklı bir yapıda olabilir. Boyalı saçlar renk koruyucu şampuanı tercih edebilirler. Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar saç dökülmesine karşı olan türü kullanmalıdır. Yumuşacık ipeksi bir görüntü elde etmek için bu ürünlerden tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklerde olan bakım kremleri ile saçlarınızın kolay taranmasını ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz. Haftalık uygulayacağınız saç maskeleri ile canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerle ilgili bilgi alabilir soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Elidor müşteri hizmetleri numarası 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elidor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Elidor ürünlerinde hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır. Bu da markanın tercih edilmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için Pazartesi-Cuma 09:00 – 18:00 saatleri arasında 444 25 19 çağrı merkezi ile görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet sitesindeki formu doldurarak da iletişim kurabilirsiniz.

Elidor müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elidor Şikayet Hattı

Elidor ailesine katılmak isteyenler firmanın ürünlerini kullanabilirler kayıt olabilirler. Ürünlerle ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetine bağlanabilir ya da internetteki formu doldurarak şikayetçi oldukları konuyu yazabilirler. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı bütün şikayetler değerlendirilerek giderilmektedir.

Elidor şikayet hattı 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elidor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elidor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elidor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 25 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elidor çağrı merkezi numarasına 444 25 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Unilever Sanayi ve Ticaret Türk Anonim Şirketi
Adres : Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 37768 Ümraniye, İstanbul
Telefon : 444 25 19

Arama Terimleri: Elidor iletişim bilgileri, Elidor telefon no, Elidor irtibat tel, Elidor canlı destek, Elidor müşteri temsilcisi, Elidor şikayet hattı, Elidor müşteri hizmetleri numarası, Elidor çağrı merkezi numarası, Elidor iletişim numarası, Elidor çağrı merkezi, Elidor müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap