Market Kolim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Market Kolim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Market Kolim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Market Kolim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Market Kolim şikayet hattına erişebilirsiniz. Market Kolim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Market Kolim Çağrı Merkezi Numarası

Market Kolim, internet üzerinden market ihtiyaçlarınıza dair her şeyi tek tık ile satın almanızı sağlayan bir e-market şirketidir. Bu web sitesi üzerinde çeşitli market kategorilerine ait pek çok ürün yer almaktadır. Aynı kategoriden farklı markaların ürünlerine yer veren şirket, müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Böylelikle müşteriler bu ürünler arasında karşılaştırma yaparak kendilerine daha uygun ürünleri sepetlerine ekleyerek satın alacaklardır.

Yetkili kişiler ile görüşmek isteyen bireyler, WhatsApp hattını kullanarak ilgili birimlere ulaşabilir, akıllarına takılan her türlü soruyu bu şekilde yetkililere sorabilirler. Fakat bunun için WhatsApp çalışma saatleri içerisinde mesaj atılması gerekmektedir. Aksi halde atılan mesajlar bir sonraki gün mesai saatleri içerisinde yanıtlanacaktır. Whatsapp çalışma saatleri pazartesiden cumaya hafta içi her gün 10.30 ile 17.00 saatleri arasıdır. Bu hat, hafta sonları ise kullanılmamaktadır. Şirket WhatsApp hat numarası 0532 476 59 57’dir. Dileyen bireyler bu yolla yetkili kişilerle irtibata geçebilmektedir.

Market Kolim çağrı merkezi numarası 0532 476 59 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Market Kolim Telefon Numarası

Bu siteden alışveriş yapan bireyler, siparişlerine dair herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda yetkililer ile irtibat kurmak istemektedirler. Bunun için sitenin içerisinde de yer alan iletişim bilgilerinden uygun olanı kullanılarak destek talep edilebilmektedir. Site için herhangi bir çağrı merkezi numarası yer almamaktadır.

Online market alışverişi yapma imkanı sunan bu site için telefon numarasından arayarak sipariş vermek mümkün değildir. Sitenin herhangi bir telefon numarası da sitedeki iletişim bilgileri kısmında yer almamaktadır. Fakat WhatsApp destek hattı hafta içi belirli saatler arasında sizler için çalışmaktadır. Hafta sonları bu hat üzerinden iletişim kurmak mümkün değildir. Bu gibi durumlarda sitede yer alan iletişim formu doldurularak yetkili birimler ile irtibata geçmek mümkündür. Mesajınız bu form üzerinden iletişim sorumlularına iletilmekte ve geri dönüşler de vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden tarafınıza yapılmaktadır.

Market Kolim telefon numarası 0532 476 59 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Market Kolim Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu site ile alakalı her türlü soru ve problemin iletilmesi için site içinde de kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz bir iletişim sayfası yer almaktadır. Bu iletişim sayfasında WhatsApp telefon hattı dışında herhangi bir numara ya da mail adresi gibi iletişim bilgisi yer almamaktadır.

Müşteri hizmetleri ile görüşülmesi gereken, siparişlerle ilgili meydana gelen sorunlar, hesabınızla ilgili oluşan aksaklıklar ve diğer her türlü sorunuz için bu hattı kullanarak yetkili kişiler ile görülme sağlayabilirsiniz. Fakat haftasonları bu numarayı kullanarak irtibata geçmeniz mümkün değildir çünkü WhatsApp iletişim hattı hafta sonları hizmet vermemektedir. Fakat sitede yer alan iletişim formu sayesinde dilediğiniz her an sorularınızı ve problemlerinizi yazılı olarak ilgili birimlere iletebilirsiniz. Bu iletişim formu, sitedeki iletişim kısmında bize ulaşın başlığı altında yer almaktadır.

Market Kolim müşteri hizmetleri numarası 0532 476 59 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Market Kolim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firmanın herhangi bir direkt bağlanma numarası bulunmamaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde irtibat kurabileceğiniz iletişim kanalları WhatsApp ve sitede yer alan iletişim formudur. İletişim formu, ‘bize ulaşın’ başlığının altında kutucuk olarak yer almaktadır.

Bu formda sizden adınız, mail adresiniz, mesajınızın konusu ve mesajınız için ayrılmış ayrı ayrı kutucuklar yer almaktadır. Mesajınızı buraya açık ve detaylı bir şekilde yazarak iletişimden sorumlu birimlere iletebilirsiniz. Mesajınız bu kişiler tarafından incelenmekte ve tarafınıza geri dönüşler mümkün olan en kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Geri dönüş yapılırken formda yer alan mail adresiniz kullanılmaktadır. Bu nedenle iletişim formunu göndermeden önce iletişim bilginizin doğru olup olmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Aksi halde yetkililer mesajınızı almış olsa da gerekli dönüşü tarafınıza yapamayacaktır.

Market Kolim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 476 59 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Market Kolim Şikayet Hattı

Bu online market sitesi, çeşitli zamanlarda site üzerinden kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde bazı seçili ürünleri indirimli fiyatlar ile satın almak mümkün olmaktadır. Ayrıca yapılan diğer kampanyalar sayesinde belirli bir alışveriş tutarına ulaşan müşterilere hediye ürünler verilmektedir. Böylelikle bu siteden alışveriş yapmaya teşvik edilen müşteriler, siparişlerini oluşturduktan sonra hesabım sayfasından siparişlerine dair detayları görüntüleyebilmekte ve siparişlerinin durumunu anlık olarak öğrenebilmektedirler.

Bu online market alışverişi sitesinde karşılaştığınız sorunları iletmek için kullanabileceğiniz şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat hem WhatsApp üzerinden hem de sitedeki iletişim kutucuğu üzerinden şikayetinizi açıklayarak ilgili birimlere iletebilirsiniz. Yapılan şikayetler incelenmekte ve müşterilere geri dönüş yapılmaktadır.

Market Kolim şikayet hattı 0532 476 59 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Market Kolim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Market Kolim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Market Kolim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 476 59 57

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Market Kolim çağrı merkezi numarasına 0532 476 59 57 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Tevfikbey Mahallesi Yıldız Çıkmaz Sk. No:2B / İstanbul
E-Posta : info@marketkolim.com
Telefon : 0532 476 59 57

Arama Terimleri: Market Kolim iletişim bilgileri, Market Kolim telefon no, Market Kolim irtibat tel, Market Kolim canlı destek, Market Kolim müşteri temsilcisi

Yorum Yap