File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde File Market çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından File Market ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

File Market Müşteri Hizmetleri Numarası

FİLE market mağazaları, 1995 yılında Türkiye’yi perakende satışta yüksek indirim modeli ile tanıştıran BİM’in 2015 senesinde müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu yeni ve farklı bir satış modeli olarak adını duyurmuştur

Bu modelin temel amacı tüketicilerin gıda, şahsi bakım ve genel temizlik gereksinimlerini iyi ya da en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve devamlı olarak düşük fiyatlardan satışa sunulan sağlıklı ve taze ürünlerle karşılamaktır.

Sıcak ve samimi bir dizayn ile hazırlanan FİLE market mağazalarında tüketicilerin kendilerini mahallelerinde ya da çarşılarında alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri ve rahat davranışları hedeflenmiştir. Averaj 3.500- 4000 farklı ürün bulunan ve yeni bir konsept ile geliştirilen mağazalarda et, şarküteri, taze sebze – meyve, unlu mamuller ve şahsi bakım bölümleri yer almıştır.

Yeni bir sistem kuran FİLE organizasyonu, ürün portföyüne ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yeni özel markalar da dâhil etmiştir. Temel ürün kategorilerinde 3 yeni özel marka FİLE ile birkaç kere tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

FİLE Market te özel indirim günleri ya da promosyonlar düzenlenmemekte olup, bunun yerine her gün düşük fiyat yaklaşımı uygulanmaktadır. Bundan ötürü de diğer marketlerden daha çok kazanç sağlayan file market, hem cebinizi hem sizleri düşünmektedir.

Mağazalarında satılan ürünlerin güvenilirği ve insan sağlığı birçok maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır.

Uyguladıkları ‘Koşulsuz İade’ politikasıyla, müşterilerinin memnun kalmadıkları ürünü, zaman ve mağaza kısıtlaması olmaksızın ürünün fişi ve kredi kartı slipi ile veya FİLE’nin özel markalı ürünleri ise doldurulan iade formu ile tartışmasız iade edebilirler.

Aday tedarikçilerimizin üretim tesisleri, FİLE’ye özel denetim ölçütleri ile kapsamlı biçimde denetlenmekte, makul ve yeterli bulunması durumunda FİLE için ürün üretebilmektedirler.Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik olarak haberli  ya da habersiz denetimlerden geçirilmektedir.

Kalite güvence bölümü vasıtası ile her bir ürünün yasal zorunluluklara ve FİLE ölçütlerine makullüğünü test ettirerek onay vermekte ve makul bulunan ürünler satışa sunulmaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara makullüğü derli toplu olarak bağımsız laboratuarlarda test edilmektedir. Bundan kaynaklı gıda ve gıda dışı ürünlerimiz analizlerle sürekli olarak taranmaktadır.

File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 217 35 35

File Market Mail Adresi
iletisim@file.com.tr

File Market Adres
Eyüp Sultan Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Fuzuli Sokak No:1 Sancaktepe / İstanbul

Arama Terimleri: file market çağrı merkezi, file market iletişim, file market müşteri hizmetleri, file market telefon numarası, file market şikayet hattı, file market müşteri hizmetleri numarası, file market şikayet

One Response

  1. DEMET PAYIR 6 Mayıs 2019

Yorum Yap