skype-cagri-merkezi-numarasi

Skype Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skype çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Skype müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Skype şikayet hattına erişebilirsiniz. Skype müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Skype, 2003 yılında yayımlanmış olan kişilerin internet üzerinden iletişim kurabilmelerini sağladıkları bir yazılımdır. 2011 yılında Microsoft’a satılan Skype, MSN yerine geçmiş olan sohbet, görüntülü, sesli arama yazılımıdır. Skype ücretsiz bir uygulamadır. Sadece numara çevirerek yapacağınız aramalarda ücret almaktadır.

Günümüzde halen Microsoft tarafından geliştirilen Skype, içerisinde birçok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler şu şekildedir; sesli arama, görüntülü arama, numara çevirerek arama, sohbet etme, belge ve resim gönderimi. Dünyaca oldukça ünlü olan Skype’nin milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Skype; Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Nokia X, Fire OS, Xbox One ve PSP platformlarında faaliyet vermektedir.

Skype Çağrı Merkezi Numarası

Skype çevrimiçi olarak görüntülü konuşma imkanını kullanıcılara sunmaktadır. İş hayatınızda, günlük hayatınızda sahip olduğunuz çevrenizle mekan tanımaksızın iletişim kurmanız için hizmet vermekteyiz. Sesli ve görüntülü görüşme seçenekleri ile başkalarıyla iletişim haline geçmenizi kolaylaştırabilirsiniz. Yalnızca bire bir konuşmalar değil grup ve sınıf konuşmalarını da kesintisiz bir şekilde firmamızın sağladığı hizmetler ile sağlayabilmektesiniz. En fazla 50 kişi ile aynı anda görüşme imkânı sağlamaktadır. Böylece dijital ortamlardan toplantılarınızı, derslerinizi hatta partilerinizi gerçekleştirme seçeneğine sahipsiniz. Ayrıca abonelik sistemleri daha fazla özellikleri kullanımınıza sunmaktadır. Çok büyük bir kitle çeşitli işlerini gerçekleştirmek için firmamızı tercih etmektedir. Arkadaşlarınızı firmamızın sunduğu uygulama ile her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

2003 yılında Lüksemburg merkezli bir firma olarak ortaya çıkmışlardır. Microsoft tabanlı bir şirket olarak müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız sayesinde günlük hayatınızda gerçekleştirdiğiniz çoğu aktiviteyi dijital ortamlarda gerçekleştirmeniz oldukça kolaydır. Verdiğimiz hizmet ve servislerin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutabilmek amacıyla müşterilerimizin deneyimleri bizim için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli çalışma ekibimizi ile çağrı merkezi servisini kullanıcılarımıza sunmaktayız. Uygulamamız özelinde kafanızda oluşan öneri, talep ve isteklerinizi bunun yanında karşılaştığınız sorunları bizlere web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

Skype Müşteri Hizmetleri Numarası

Skype verdikleri hizmetleri müşteriler tarafından oluşan geri bildirimlere göre geliştirip ilerletmektedir. Bu sebeple müşteri hizmetleri servisini kullanıcılar için ortaya çıkarmıştır. Web sitemiz üzerinden müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini bizlere iletebilecekleri birçok özellik sunmaktayız. Bunun yanında sorun ve problemlerinizi çözmek amacıyla pek çok sorun giderici algoritmaları sizlere sunmaktayız.

Skype Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi müşterilerin uygulamayı kullanım sürecinde ve sonrasında müşterilerin yanında olmaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlanarak hızlı bir şekilde bir çalışan ile iletişim haline geçebilmek için web sitemiz üzerinden verilen numaraları arayabilirsiniz.

Skype Şikayet Hattı

Firmamız sizlere sunduğu hizmet ve servislerin müşteriler üzerinde oluşturduğu deneyimleri oldukça önemsemektedir. Kullanıcıların uygulamamızı deneyim etme sırasında karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak adına şikayet hattını kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Skype’nin herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak sizlere aşağıda vereceğimiz destek sayfası aracılığıyla Skype hesabınız veya uygulama hakkında detaylı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz.

Skype Yardım Merkezi

Arama Terimleri: skype iletişim bilgileri, skype telefon no, skype irtibat tel, skype canlı destek, skype müşteri temsilcisi, skype şikayet hattı, skype müşteri hizmetleri numarası, skype çağrı merkezi numarası, skype iletişim numarası, skype çağrı merkezi, skype müşteri hizmetleri direk bağlanma

20 Yorum

 1. Asiye baki 24 Mayıs 2017
  • Yönetici 24 Mayıs 2017
 2. Merve Yıldırım 27 Mayıs 2017
  • Yönetici 27 Mayıs 2017
 3. Girayhan Keskin 3 Temmuz 2017
 4. Girayhan Keskin 3 Temmuz 2017
  • Yönetici 21 Temmuz 2017
 5. socrateswtf 1 Ağustos 2017
  • Yönetici 7 Ağustos 2017
 6. hayat dağ 10 Eylül 2017
  • Yönetici 11 Eylül 2017
 7. Ali Topkara 26 Ekim 2017
  • Yönetici 26 Ekim 2017
 8. harun reşit kivanç 25 Ocak 2018
 9. harun reşit kivanç 25 Ocak 2018
  • Yönetici 27 Ocak 2018
 10. elif 15 Ocak 2019
 11. Ali 2 Temmuz 2019
 12. FIRAT 16 Haziran 2020
 13. Tuğba 21 Mart 2023

Yorum Yap