Hopi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hopi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hopi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hopi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hopi şikayet hattına erişebilirsiniz. Hopi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hopi Çağrı Merkezi Numarası

Gelişen teknoloji dönemleri ile birçok günlük alışkanlıklar dijital mecralarda üzerinden gerçekleşmeye başladı. Özellikle internet üzerinde yer alan alışveriş platformları büyük kitleler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kısa sürede geniş bir hacme ulaşan bu platformlar popülerleştikçe her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Dijitalde alışveriş yapılırken aynı zamanda birikim de yapılmasını sağlayan bir uygulama olan Hopi kitleler tarafından oldukça beğenilerek kullanılmaktadır. Bu uygulamada anlaşmalı olunan markalar üzerinden harcama yapıldıkça ‘paracıklar’ olarak adlandırılan puan birikimi yapılmaktadır. Bu puanlar uygulama içerisinde birikmekte ve yine uygulama bünyesinde yer alan markalar üzerinden kolaylıkla kullanılabilmektedir. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve mevcutta kullanıcı iseniz sorularınız için firmanın çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hopi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hopi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kullanıcılarına sunduğu birbirinden farklı avantajlı kazanımlar ile oldukça sevilen Hopi uygulaması kısa sürede hedef kitlelerine ulaşabilmeyi başarmıştır. Kullanıcıların bazen uygulama üzerinde teknik aksaklıklar yaşadığı olabilmektedir. Bunun yanı sıra uygulama hakkında daha detay verici bilgiler ve sorunlar hakkında bir konu olması halinde diledikleri zaman çağrı merkezi ile iletişime geçilebilmektedir.  Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 (850) 200 66 88 şeklindedir. Bu numara üzerinden bilgi sahibi olmak ve işlemleriniz hakkında soruları gidermek için iletişim kurulması yeterli olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hopi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Hopi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi temsilcisi ile görüşme yapabilmek ve Hopi direkt bağlanma için 0(850) 200 66 88 numarasını aramak yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra yönlendirmeler ile doğrudan yetkili kişi ile görüşme yapılabilmektedir. Görüşülmek istenilen konu her ne ise bu numara üzerinden kolayca halledilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hopi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Hopi Şikayet Hattı

Uygulamada yaşanabilecek teknik aksaklıklar veya puanlar olarak bilinen ‘paracıklar’ konusunda bir hata olması durumunda doğrudan müşteri hizmetlerine bu durum bildirilmelidir. Nadiren de olsa yaşanabilecek bu durum için şikâyet hattı ile iletişime geçmek ve sorunu iletmek yeterli olacaktır. Kullanıcılarına kazandırmayı vaat eden bir uygulama olan Hopi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için bu tür durumlarda sorun yaşan kullanıcılar ile doğrudan iletişime geçmekte ve sorunlarını dikkate almaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hopi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hopi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hopi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 200 66 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hopi çağrı merkezi numarasına 0850 200 66 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BNR TEKNOLOJİ A.Ş.

Adres : Maslak Mah. AOS 55. Sokak 42 Maslak Sitesi No:4 Kat:8 Kolektif House Sarıyer / İstanbul

Telefon : 02123668900

E-posta: bnrteknoloji@hs03.kep.tr / info@hopi.com.tr

Arama Terimleri: Hopi iletişim bilgileri, Hopi telefon no, Hopi irtibat tel, Hopi canlı destek, Hopi müşteri temsilcisi, Hopi şikayet hattı, Hopi müşteri hizmetleri numarası, Hopi çağrı merkezi numarası, Hopi iletişim numarası, Hopi çağrı merkezi, Hopi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap