Öz Sivas Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Sivas Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Sivas Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Öz Sivas Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en güzide şehri olan Sivas’ın profesyonel ulaşım firması olan Öz Sivas seyahat sizlere konforlu bir ulaşım hizmeti sunuyor. Sivas halkının ulaşım hizmetlerini karşılayan ilgili firma her yönden lüks ulaşım imkanını Sivaslılara sunmayı başarıyor. Sivaslıların ulaşım konusunda birinci tercihi olan ilgili otobüs firmasına olan talep her geçen gün daha fazla artıyor.

İlgili firmadan otobüs bileti rezervasyonu yaptırmak için 0346 223 24 47 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Numarayı tuşladıktan sonran rezervasyon işlemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Cana yakın tavırlarıyla ön plana çıkan ilgili firmanın iletişim birimi personelleri sizlere her alanda profesyonellik sunuyor.

Kurumsal tabanlı hizmetlere sahip olan firma sizlere ayrıca avantaj kart hizmeti de sunuyor. Böylelikle avantaj kartlarınızda puanlar biriktirerek bedavaya seyahat bileti alma deneyimine kavuşabilirsiniz. Ayrıca ilgili firmaya çağrı merkezi numarası üzerinden iş başvurusunda da bulunabilirsiniz. Teknolojiyle iç içe olan ilgili firma sizlere mobil uygulaması üzerinden de hizmetler sunuyor. Mobil uygulamayı telefonunuza indirerek rezervasyon işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle ilgili firma bir tuş kadar size yakın durumdadır.

Hem Google Play Store marketlerden hem de Apple Store marketlerden uygulamayı indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Vizyon ve misyon sahibi bir firma olma özelliğine sahip olan ilgili firma hizmet sahasını her geçen gün genişleterek şube sayısını arttırmaktadır.

Öz Sivas Seyahat çağrı merkezi numarası 0346 223 24 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Sivas’ın en ayrıcalıklı ve köklü ulaşım firmaları arasında yer alan ilgili firma sizlere 7/24 sınırsız iletişim hizmeti sunuyor. İletişim birimiyle doğrudan irtibata geçmek için 0346 223 24 47 sayılarını tuşlamanız yeterli oluyor. Bu sayıları telefonunuzdan tuşladıktan sonra ilgili ulaşım firmasıyla direkt olarak iletişime geçmiş oluyorsunuz. Böylelikle firmanın hizmetleri hakkında telefon üzerinden kolaylıkla bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

İlgili firmanın internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapma başta olmak üzere rezervasyon iptali, bilet değiştirme, rezervasyonu sefere bağlama, bileti açığa alma, açık bileti sefere bağlama işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0346 223 24 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaşım firmaları içerisinde ön plana çıkan firmalardan birisi de ilgili firmadır. Firma sizlere uluslararası kalite standartlarında ulaşım hizmeti sunuyor. Lüks araçlarıyla Türkiye’nin gözde ulaşım firmaları arasında yer alan ilgili firmanın araçları son derece lüks marka araçlardır. Araçların ısınma sistemi son derece gelişmiştir. Böylelikle soğuk kış günlerinde hiç üşümeden seyahat etme fırsatına ilgili firma aracılığıyla erişmiş oluyorsunuz.

Yaz aylarında ise ilgili firma sizlere profesyonel bir klima hizmeti sunuyor. İlgili firmayla doğrudan bağlantı kurmak için 0346 223 24 47 tuşlarını tuşlamanız gerekiyor. Sonrasında ise işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmayla iletişime geçtikten sonra her türlü rezervasyon işleminizi telefondan halledebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0346 223 24 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Şikayet Hattı

Türkiye’nin en objektif firmaları arasında yer alan ilgili firma sizlere lüks ve elit standartlarda hizmetler sunuyor. Firma sunmuş olduğu ulaşım hizmetleriyle Sivas’ın en güzide ve en çok tercih edilen ulaşım firmaları arasında yer alıyor. Sivas halkının göz bebeği olan ilgili firma dört mevsim seferlerini gerçekleştiriyor. İlgili firma aynı zamanda müşterilerine gelişmiş bir şikayet desteği hizmeti sunuyor. Şikayet birimiyle iletişime geçmek için 0346 223 24 47 numarasını arayabilirsiniz. Herhangi bir konuda firmadan kaynaklı mağduriyet yaşadıysanız firma bütün mağduriyetinizi çok kısa bir zaman aralığında giderecektir. Ayrıca herhangi bir zarar oluşması durumunda da zararınız firma tarafından tazmin edilir.

Öz Sivas Seyahat şikayet hattı 0346 223 24 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Öz Sivas Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Öz Sivas Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Öz Sivas Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0346 223 24 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Öz Sivas Seyahat çağrı merkezi numarasına 0346 223 24 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Öz Sivas Seyahat
Adres : Yeni Otobüs Terminali No:16 Sivas/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@ozsivas.com.tr
Telefon : 0346 223 24 47
Öz Sivas Seyahat Otogar Telefon Numarası : 0346 226 10 00 – 13 22

Arama Terimleri: Öz Sivas Seyahat iletişim bilgileri, Öz Sivas Seyahat telefon no, Öz Sivas Seyahat irtibat tel, Öz Sivas Seyahat canlı destek, Öz Sivas Seyahat müşteri temsilcisi, Öz Sivas Seyahat şikayet hattı, Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetleri numarası, Öz Sivas Seyahat çağrı merkezi numarası, Öz Sivas Seyahat iletişim numarası, Öz Sivas Seyahat çağrı merkezi, Öz Sivas Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap