Paşa Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşa Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşa Döner çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Paşa Döner müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Paşa Döner şikayet hattına erişebilirsiniz. Paşa Döner müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Paşa Döner Çağrı Merkezi Numarası

Yerli ve lider bir marka ile karşınızdayız. Paşa Döner, adı üzerinde paşalara layık bir üründür. Yerine getirilmesi gereken hijyen şartları uygulanan, kalite belgelerine sahip ve hızlı bir şekilde artan şubeleri ile siz değerli müşterilerine mükemmel lezzetler sunmaktadır. Bizler kalitemizden ödün vermeden çalıştığımız halde; yerine getiremediğimiz bazı unsurlarımız olabilir. Bu gibi konularda çağrı merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin fikirleriniz ve tavsiyeleriniz bizim için oldukça önemlidir. Gözümüzden kaçan ya da düşünemediğimiz her türlü konuda sizin fikirlerinize önem vermekteyiz.

Ekmek arası döner, dürüm, İskender, burger çeşitlerimiz siz müşterilerimizin damak tatlarına uygun olarak özel hazırlanmaktadır. Ama yine de lezzetimize lezzet katacak önerileriniz olursa; onları da değerlendirebiliriz. Firmamız yeni lezzetlere açıktır. Çağrı merkezlerimizle her türlü konuyu rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Paşa Döner çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Paşa Döner Müşteri Hizmetleri Numarası

Paşa Döner müşterilerine iyi hizmet sunmak vizyonuna sahip olduğu gibi; onların fikirlerini de önemsemektedir. Olumlu ya da olumsuz olarak bildireceğiniz konularla ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilirsiniz. Pasa-doner.com.tr adresimizi ziyaret ederek; istediğiniz mesajı bize gönderebilirsiniz. Ad, soyadı, e posta adresiniz ve telefonunuzla birlikte dolduracağınız formda istediğiniz konuya değinebilir ve bizlerle her türlü sıkıntı ya da düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca 0 212 702 50 05 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde karşılaşmış olduğunuz her türlü konu değerlendirmeye alınacaktır. İnternet üzerinden bağlantı kuracaklar; info@donersan.com E posta adresi ile bizimle iletişime geçebilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Paşa Döner müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Paşa Döner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Paşa Döner müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır. İstek, dilek ve önerileriniz için direk ‘6’ tuşlamanız yeterli olacaktır. Operatörle hemen görüşmek için biraz beklemeniz yeterlidir. Karşınıza çıkacak müşteri temsilcisiyle görüşme yapabilirsiniz. 0 212 702 50 05- 6 tuşladığınız zaman direk görüşme sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Paşa Döner müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Paşa Döner Şikayet Hattı

Paşa Döner siz müşterilerinin karşılaşmış olduğu her türlü sorunla yanınızdadır. Ürünlerimizden şikayetçi iseniz; beğenmediğiniz bir durumla karşılaşmışsanız rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. TSE ve Helal sertifikalarına sahip olan dönerlerimizde karşı karşıya geldiğiniz olumsuz bir durum söz konusu ise yukarıdaki telefon numarasından ya da E posta yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şikayetiniz tarafımızca değerlendirilecek ve hemen giderilmeye çalışılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Paşa Döner müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Paşa Döner şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Paşa Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 702 50 05

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Paşa Döner çağrı merkezi numarasına 0212 702 50 05 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No:94/1 Esenyurt/İstanbul
Telefon: +90 (212) 702 50 05
E posta: info@donersan.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Paşa Döner iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Paşa Döner sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Paşa Döner iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Paşa Döner iletişim bilgileri, Paşa Döner telefon no, Paşa Döner irtibat tel, Paşa Döner canlı destek, Paşa Döner müşteri temsilcisi, Paşa Döner şikayet hattı, Paşa Döner müşteri hizmetleri numarası, Paşa Döner çağrı merkezi numarası, Paşa Döner iletişim numarası, Paşa Döner çağrı merkezi, Paşa Döner müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap