gozum-sende-cagri-merkezi-numarasi

Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gözüm Sende programı, 2017 yılından bu yana Atv ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. İlk televizyonda yayınlandığı günden bu yana gündemden düşmeyen, kısa süre içinde Türk televizyon severlerin gözde programlarından biri haline gelmiştir. Programın genel amacı evliliktir.

Programda bir damat adayı, program boyunca yüzü görünmeyen ancak günllük yaşamında bir günlüğüne konul olduğu 4 gelin adayı içinden bir seçim yapacaktır. Damat adayının yanında annesi de bulunmakta, gelin adaylarına yorumlar yapmaktadır. Final gecesi geldiğinde ise 4 aday da karşısına gelmekte, ilk etapta iki gelin adayını eleyip son kalan iki gelin adayından da aklına yatanı söylemektedir.

Programın, Gözüm Sende programı WhatsApp iletişim numarası veya Gözüm Sende programı iletişim numarası gibi herhangi bir telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ait bir telefon numarası veya WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gözüm Sende Başvuru Formu

Arama Terimleri: gözüm sende iletişim bilgileri, gözüm sende telefon no, gözüm sende irtibat tel, gözüm sende canlı destek, gözüm sende müşteri temsilcisi, gözüm sende şikayet hattı

4 Yorum

  1. Deniz 21 Haziran 2017
    • Yönetici 22 Haziran 2017
  2. neslihan akkelle 22 Haziran 2017
    • Yönetici 22 Haziran 2017

Yorum Yap