O Ses Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Hizmetleri
O Ses Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

O Ses Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

O Ses Türkiye, 2011 yılından bu yana ekranlarda olan, ülkemizin en popüler müzik yarışmasıdır. Yapımcılığını Acun Medya yapmakta, sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı yapmaktadır.

O Ses Türkiye’de yarışmacılar eleme turunda kendi belirledikleri şarkıyı jüri karşısında söyler yarışmacıyı beğenen jüri üyesi butona basarak yarışmacıyı takımlarına istemiş olurlar, birden fazla jüri yarışmacıyı takımına isterse hangi jüriyi seçeceğine yarışmacı karar verir. İlk turun ardından 2.tura geçilir bu turda da jüri üyeleri kendi grubundaki daha düşük gördüğü yarışmacıları eler ve bir sonraki turlara geçilir. Yarışmanın şampiyonuna özel albüm çıkartılır ve 500.000 TL para ödülü verilmektedir.

O Ses Türkiye’nin ulaşabileceğiniz herhangi bir telefon numarası veya O Ses Türkiye Whatsapp numarası gibi bir irtibat numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda belirttiğimiz bağlantı aracılığıyla O Ses Türkiye’ye normal başvuru formu veya videolu şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

O Ses Türkiye Başvuru Formu

O Ses Türkiye Telefon Numarası Çağrı Merkezi İletişim
0212 331 81 00

Arama Terimleri: o ses türkiye iletişim bilgileri, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye irtibat tel, o ses türkiye canlı destek, o ses türkiye müşteri temsilcisi, o ses türkiye şikayet hattı

63 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla