Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Güle Güle Oturun, Tv8’de yayınlanan Selim Yuhay’ın sunduğu dekorasyon programıdır. 2012 yılından 2015 yılına kadar Kanal D’de Evim Şahane programının yayından kaldırılmasından sonra 2016 yılının Eylül ayından bu yana Güle Güle Oturun programı Tv8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Sabah kuşağının sevilen programlarından biri olan Güle Güle Oturun, hafta içi her gün 13.00 ile 15.00 saatleri arasında izleyenleriyle buluşmaktadır. Programda ihtiyaç sahiplerinin evleri yenileniyor, dekorasyon konusunda kararsız kalan aile ve kişilerin evlerinin bir kısmı veya tümü yeniden dekore edilip birkaç gün içerisinde teslim ediliyor. Evim Şahane formatında olan programa ilgi oldukça büyük.

Güle Güle Oturun programına katılımlar form aracılığıyla yapılmaktadır.

Yani Güle Güle Oturun programının bir telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası şimdilik maalesef bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla katılım formuna ulaşabilir, istenen bilgileri doldurduktan sonra programa başvuru yapabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı Başvuru Formu

Arama Terimleri: güle güle oturun iletişim bilgileri, güle güle oturun telefon no, güle güle oturun irtibat tel, güle güle oturun canlı destek, güle güle oturun müşteri temsilcisi, güle güle oturun şikayet hattı

221 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla