signal-cagri-merkezi-numarasi

Signal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Signal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Signal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Signal şikayet hattına erişebilirsiniz. Signal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Signal, 1961 yılında Unilever firması tarafından satışa sunulmuş diş macunu markasıdır. İlk çıktığında kırmızı ve çizgili olan görünümü ile tanınmıştır. Ülkemizde 1984 yılından bu yana Signal market raflarında yerini almaktadır. Sektörün ilk çift renkli diş macununu piyasaya Signal sürmüştür.

Signal; diş fırçaları, diş macunları, ağız bakım suları, ağız ve diş sağlığı için yararlı ürünler üretip satışa sunmaktadır. Günümüzde pek çok kişinin evinde Signal bakım ürünleri bulunmaktadır. Sektörünün lider markalarından birisi haline gelmiştir.

Signal Çağrı Merkezi Numarası

Ağız ve diş sağlığına önem veren insanlar kişisel temizlik malzemelerine de bir o kadar dikkat ederler. Dişlerimiz özellikle güldüğümüz zaman ilk göze çarpan yerlerdir. Temiz ve beyaz dişlere sahip olmayan kişiler gülmekten de oldukça uzak durmaya çalışırlar ya da eliyle ağzını kapatırlar. Diş doktorunuza belirli aralıklarda gitmek ne denli önemli ise; kaliteli ve dişlerinizi koruyan diş macunları ve fırçaları kullanmak da bir o kadar değerlidir. Signal yıllardan bu yana sizler için ürettiği kaliteli diş macunları ile ünlü bir markadır. Sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmak için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Diş macunlarının içerisinde kullanılan formül nedeni ile diş minesine zarar vermeden diş temizliğinizi yapabilirsiniz. Ürünlerimiz Dünya Diş Hekimleri Birliği tarafından onaylıdır. Çocuklar ve büyükler için üretilmiş olan diş macunları farklı tatlarda ve farklı boyutlardadır. Klasik, naneli, beyazlatıcılı ürünler diş sağlığınız için idealdir. Kişilerin her türlü sorusuna cevap veren çağrı merkezleri de yine sizler için oluşturulmuştur. Signal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Signal Müşteri Hizmetleri Numarası

Signal ürünleri arasında diş macunlarından başka diş fırçaları da bulunmaktadır. Bu fırçalar çocuklarınızın diş fırçalama alışkanlıklarını kazanması için oldukça güzel görüntülere sahiptir. Onların seveceği renkte olanlarını diş yapılarına uygun olarak tercih edebilirsiniz. Kıllarının sertlik dereceleri de her dişe uygun olarak üretilmiştir. Yumuşak ve orta sertlikteki kıl yapısı ile dişlerine zarar vermeden fırçalama yapabilirsiniz. İkili ya da dörtlü paketler satın alarak ailece kullanma durumunuz da söz konusu olmaktadır. Markanın ürünlerini birçok market ve süper marketlerde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı müşteri hizmetleri de sizler için oluşturulmuştur. Her konuda 444 25 19 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Signal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Signal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Signal müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler saat 09.00- 18.00 arası yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca signal.turkiye.com adresinden de iletişim kurabilirsiniz. Bizleri facebook, twitter, instagram, yuutube hesaplarından takip edebilir, mesaj bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Signal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Signal Şikayet Hattı

Signal müşterilerinin her türlü fikrine önem vermektedir. Şikayetçi olduğunuz konular ve ürünlerle ilgili müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve şikayet talebinizi belirtebilirsiniz. Her türlü şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve en kısa süre içerisinde giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Signal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Signal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Unilever Sanayi ve Ticaret Türk Anonim Şirketi Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 37768 Ümraniye, İstanbul

İrtibat Tel: 444 25 19

Signal’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm Signal ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

Signal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 19

Arama Terimleri: signal iletişim bilgileri, signal telefon no, signal irtibat tel, signal canlı destek, signal müşteri temsilcisi, signal şikayet hattı, signal müşteri hizmetleri numarası, signal çağrı merkezi numarası, signal iletişim numarası, signal çağrı merkezi, signal müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Mehmet Haşim YAĞIZ 15 Ağustos 2017
    • Yönetici 15 Ağustos 2017
  2. Sait YILDIRIM 3 Ekim 2017
  3. meryem 1 Aralık 2017

Yorum Yap