Üsküdar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Üsküdar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Üsküdar Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Üsküdar Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üsküdar Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Beylerbeyi Sarayı, Mihrimah Sultan Camii ve Kız Kulesi ile İstanbul’un tarih kokan semti: Üsküdar! Böylesi değerlere ev sahipliği yapmanın sorumluluğu ile sürdürdüğümüz hizmet politikalarımızda hep en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız yanlışlar yahut gözden kaçırdığımız eksiklerimiz elbet olacaktır. Ancak bu noktada da Üsküdar Belediyesi olarak sizlerin şikayet, görüş ve önerileri bizim için oldukça önemli. Üsküdar’ın değerini koruyabilmek ve sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilmek için yanımızdaki duruşunuza ihtiyacımız var. Belediyemiz web sitesi üzerinden talep ve önerilerinizi iletebileceğiniz gibi 444 0 875 numaralı hattan da bize ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Belediyesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Üsküdar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Üsküdar Belediyesi olarak yürüttüğümüz projeler ve düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle semtimize neler katabiliriz diye düşünürken sizinde bu konuda ki fikirleriniz bizim için oldukça önemli. Size daha rahat ulaşabilmek için aktif olarak kullandığımız web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Herhangi bir şikayet yahut önerinizde yine web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi yukarıda belirtilen çözüm hattından da bize ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir Üsküdar için gelin hep beraber çalışalım.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Üsküdar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Olanı koruma ve daha iyi yarınlar için adım atma fikri ile çıktığımız yolda ancak siz bilinçli vatandaşlarımız yanımızda olursa ilerleyebiliriz. Bunun için sizinle direkt iletişim kurmak bizim için oldukça önemli. Yukarıda belirtilen çözüm hattımızdan ulaşım sağlayamadığınız takdirde 0216 531 30 00’ı tuşlayarak tüm sorun, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bunlar dışında sosyal medya hesaplarımız ve mail adresimiz ile de Üsküdar Belediyesi olarak her zaman ulaşıma açık bir şekilde yanınızdayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Üsküdar Belediyesi Şikayet Hattı

Sağlık ve spora verdiği değer ile bilinen Üsküdar Belediyesi, kültürel etkinlikleriyle de geçmişine duyduğu saygıdan ödün vermiyor. Belediye, semt, vatandaş gibi farklı farklı kavramlarla boğuşmak yerine Üsküdar üzerine yoğunlaşalım ve her yeni gün daha iyiye yol alalım istiyoruz. Bunu da sadece bilinçli vatandaşlarımızın uyarıları ile başarabilir. Bir belediye var etmeyi değil Üsküdar’ın en iyilerin yanında yer etmesini istiyoruz. Bu sebeple de web sitemiz, aktif sosyal medya hesaplarımız, mail adresimiz, telefonlarımız ve tüm ulaşım kanallarımızla; şikayet, öneri ve talep bildirilerinize daima açığız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Üsküdar Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Üsküdar Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Üsküdar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Üsküdar Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 0 875 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Mimar Sinan Mah. Çavuşdere Cad. No: 35 Üsküdar/İstanbul
Çözüm Hattı: 444 0 875
Telefon: +90 (216) 531 30 00
Faks: +90 (216) 531 32 25
E-Mail: superhizmet@uskudar.bel.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Üsküdar Belediyesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Üsküdar Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Üsküdar Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Üsküdar Belediyesi iletişim bilgileri, Üsküdar Belediyesi telefon no, Üsküdar Belediyesi irtibat tel, Üsküdar Belediyesi canlı destek, Üsküdar Belediyesi müşteri temsilcisi, Üsküdar Belediyesi şikayet hattı, Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Üsküdar Belediyesi çağrı merkezi numarası, Üsküdar Belediyesi iletişim numarası, Üsküdar Belediyesi çağrı merkezi, Üsküdar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap