show radyo çağrı merkezi iletişim dinleyici temsilcisi telefon numarası

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası

Show Radyo

1992 yılında kurulan ilk özel radyolardan Show Radyo halen daha yayınlarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Birçok alanda başarılara imza atan Show Radyo çeşitli kurumlar tarafından da ödüllendirilmiştir.

Müzik Radyosu

Ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan Show Radyo en güncel şarkıları yayınlayarak takipçilerinin beğenisini almaktadır. Bu kapsamda haftanın ve ayın en çok dinlenilen müziklerini de sıralayan Show Radyo bu sayede tam anlamıyla ülkenin nabzını tutmaktadır.

Dijital Medya Kullanımı

Show Radyo dijital medya organlarını en iyi kullanan radyolar arasında yer almaktadır. öyle ki hem radyo frekansından hem de internet sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden yayınlar yapmaktadır. Bu sayede birçok kimseye ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca yayınlamış oldukları dergi ve gazeteler ile de radyo takipçilerine oldukça etkili sunumlar gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra sosyal medya hesaplarını da etkin bir şekilde kullanan Show Radyo tüm dünya genelinden takip edilebilmektedir.

En Sıkı Takip Edilen Programlar

Çeşitli kurumlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde Show Radyo’nun en sıkı takip edilen programları yapan radyo kanalı olduğu tespit edilmiştir. Öyle ki bu ilk 5 program içerisinde 4 tanesinin Show Radyo’ya ait olduğu tespit edilmiştir. Bu ise gerçekten çok iyi bir istatistik olmaktadır.

Komedi Programları

Show Radyo sadece müzik alanında değil aynı zamanda da komedi programları alanında da adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda Matrax, Nihatla Sivrisinek, Zekirdek gibi çeşitli programlar büyük beğeni almaktadır.

Ayrıca ülkemizin birçok noktasından yayın yapabilen Show Radyo her geçen gün dinleyici kitlesini daha da genişletmektedir. İşte bu sebeple sizler de programlarını internet üzerinden takip ederek istediğiniz programları vaktinde dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Böylelikle boş vakitleriniz oldukça eğlenceli geçecektir.

Show Radyo’nun dinleyici temsilcisi telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Show Radyo ile iletişime geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Show Radyo hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Show Radyo Çağrı Merkezi İletişim Dinleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 385 00 00 (santral)
0212 325 90 90 (stüdyo)

Show Radyo Faks Numarası
0212 385 00 09

Show Radyo Dinleyici Temsilcisi Mail Adresi
dinleyicitemsilcisi@showradyo.com.tr

Show Radyo Adres
Levent Mah. Üstzeren Sok. No:40 1. Levent Beşiktaş İSTANBUL

Arama Terimleri: show radyo iletişim, show radyo çağrı merkezi, show radyo dinleyici temsilcisi, show radyo mail adresi, show radyo şikayet hattı, show radyo istek hattı, show radyo telefon numarası, show radyo faks numarası

4 Yorum

  1. Sadık Alaçam 15 Mayıs 2018
    • Yönetici 20 Mayıs 2018
  2. Serkan atak 13 Ağustos 2018
  3. Alaattin 18 Aralık 2019

Yorum Yap