Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Hizmetleri
Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Sabah kuşağının  en çok izlenen programları hiç kuşkusuz sağlık programlarıdır. 2011 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında ulan uzman doktor Feridun Kunak, verdiği kendine özgü alternatif tedavi yöntemleri ile oldukça tanınmıştır. Televizyon severlerin her sabah kaçırmadığı program Dr. Feridun Kunak Show’dur.

Dr. Feridun Kunak Show, Kanal 7 ekranlarında hafta içi pazartesi gününden perşembe gününe kadar her gün saat 09.45’te izleyenleriyle buluşmaktadır. Programda Feridun Kunak birçok alternatif tedavi yöntemi sunmakta, problemi olan konuklara ve telefonla bağlanan kişilere yardımcı olmaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show programına sorularınızı sormak veya görüşlerinizi bildirebilmeniz için iki farklı 0312’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla herhangi bir sağlık probleminiz var ise bunun çözümünü Feridun Kunak’a sorabilir, program hakkında görüşlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla da Feridun Kunak’a sorularınızı sorabilirsiniz.

Feridun Kunak Show Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 285 85 30
0312 284 07 07

Feridun Kunak Show Soru Sor
Arama Terimleri: feridun kunak show iletişim bilgileri, feridun kunak show telefon no, feridun kunak show irtibat tel, feridun kunak show canlı destek, feridun kunak show müşteri temsilcisi, feridun kunak show şikayet hattı, feridun kunak whatsapp hattı

27 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla