Setur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Setur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Setur şikayet hattına erişebilirsiniz. Setur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Setur Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Gezmeyi seviyorsanız ve balayınız, yıl dönümünüz, özel günleriniz için güzel bir aktivite yapmak istiyorsanız Setur Turizm sizlerle. Firmamızın sizlere sağladığı birçok imkan ile artık gezi planı yapmanız daha kolay. Kalacağınız otelden gezi turunuzun şekline kadar hepsini firmamızın sizlere sunduğu seçenekler sayesinde kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İster otel bulmak için ister gemi turu için isterseniz de uçakla başka şehre ya da ülkeye gitmek için olsun hepsini firmamızda çok kısa süre içerisinde ayarlayabiliyorsunuz. Zamanınızı boşa harcamadan gezi planı yapmak istiyorsanız ve bu konuda hiçbir fikriniz yoksa sizlere her zaman yardımcı olabiliriz. Firmamızın sizlere sağladığı gezi programları ve fikirleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz 444 28 22 numaralı çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Setur çağrı merkezi numarası 444 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setur Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Geziye çıkmak istiyorsanız ve tüm planınızı bir turizm firması aracılığı ile yapmak istiyorsanız tercihinizi firmamızdan yana kullanarak pişman olmayacağınız turlar ayarlayabilirsiniz. Güvenilir ve işinde iyi olan firmamız sayesinde isteyeceğiniz her şekilde geziyi sizler de yapabileceksiniz. Sizlere sunduğumuz kampanyalar sayesinde kimi zaman gezi programınızı daha uygun fiyatlara ayarlayabileceksiniz. Firmamızın sizlere sunduğu gezi programlarından herhangi birini seçtiğinizde program hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediğinizde bizleri 444 28 22 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilir ve merak ettiğiniz her şeyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Setur müşteri hizmetleri numarası 444 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setur Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Birçok turizm firması müşterileri için gezi planları ayarlayıp devamında olması gereken işlerle ilgilenmemektedir. Firmamız bu konuda da gereken özeni göstererek mağdur olmanızı engellemek için sizlere bir sorununuz olduğunda anında bağlanabileceğiniz 444 28 22 numaralı direkt bağlanma hattını sunmuştur. Bu imkan sayesinde geziniz esnasında da bir sorununuz olduğunda anında firmamıza iletebileceksiniz.

Setur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setur Turizm Şikayet Hattı

Firmamız sizleri memnun etmek adına her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya özen göstermektedir. Sizler için büyük bir dikkat ile çalışan firma çalışanlarımız sayesinde harika bir tatil geçirmeye hazır olmalısınız. Sizlere sunduğumuz fırsatlar dahilinde geziniz öncesinde veya sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ve bu sorun dahilinde şikayetiniz ya da öneriniz olursa bizleri 444 28 22 numaralı şikayet hattı üzerinden arayabilirsiniz. Bizlere iletmiş olduğunuz tüm şikayetleriniz dikkate alınacak ve sizin için sorunlar giderilmeye çalışılacaktır

Setur şikayet hattı 444 28 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Setur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Setur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Setur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 28 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Setur çağrı merkezi numarasına 444 28 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Setur
Adres : Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No: 4/1 34770 Ümraniye/İstanbul
E-Posta : info@setur.com.tr
Çağrı Merkezi Telefon : 444 28 22
Telefon Numarası : 0216 554 37 00

Arama Terimleri: Setur iletişim bilgileri, Setur telefon no, Setur irtibat tel, Setur canlı destek, Setur müşteri temsilcisi, Setur şikayet hattı, Setur müşteri hizmetleri numarası, Setur çağrı merkezi numarası, Setur iletişim numarası, Setur çağrı merkezi, Setur müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap