Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2010 yılında kurulmuş olan Esgaz; Eskişehir ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Esgaz, Eskişehir bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Esgaz’ın 0222’li ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Esgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0222 330 00 00
187

Arama Terimleri: esgaz iletişim bilgileri, esgaz telefon no, esgaz irtibat tel, esgaz canlı destek, esgaz müşteri temsilcisi, esgaz şikayet hattı, esgaz fatura ödeme, esgaz kesinti, esgaz müşteri hizmetleri

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla