Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Gezilog çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından (0216) 212 0 442 Gezilog.com ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Gezilog.com Müşteri Hizmetleri Numarası

2015 yılında kurulan şirket, turizm, toplantı organizasyonları, gezi turları, taşımacılık ve konaklama sektöründe faaliyetler gösteren gezilog.com 2016 yılında kendini daha da geliştirerek kurumsal kimlik ve alt yapısını güncellemiştir.

Gezilog.com sizlere otel, uçak bileti, otobüs bileti, transfer gibi online sistemi ve çağrı merkezi aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenilir rezarvasyon imkanını sizlere sunmaktadır. Tecrübeli çalışanları, hedef aldıkları müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde ihtiyaçlarınızın tümüne kısa sürede cevap vererek sizlere unutamayacağınız tatil tecrübesi yaşatmak için hizmet etmeye hazırdırlar.

Yeni ve uyum içinde olan ekipleriyle, müşterilerin beklentilerine uygun, kalitesinden asla ödün vermeden ve istikrarlı bir şekilde çözümler sunup, karşılık vererek memnuniyet sağlamaktadırlar. Müşteri memnuniyeti onlar için ön planda gelmektedir. Rezarvasyon verdiğiniz yerler için de, rezarvasyon takibi yapabilirsiniz. Rezarvasyon gününüz yaklaştığında size dönüş yapıp müşterilerini memnun etmeyi sağlamıştır.

Tatil, tur, seyahat etmek için tercih edebileceğiniz sayılı firmalardan biri olan gezilog.com kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetine önem vermesi sayesinde gezi, seyahat sektörü içinde en iyisi olmaya hak kazanmıştır. Hemen her şehirde konaklamanız için ayırtılmış lüks oteller, turlarda sizlere rehberlik yapabilecek kapasiteye erişmiş rehberler ile gezilerinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Antalya da 212, Muğla da 142 otel olmak üzere Türkiye genelinde toplam 600 e yakın otele sahip olan firma, konakladığınız yerlerde odalara kahvaltı imkanıyla, gerek otel odası, gerek pansiyon tipi evleriyle herkesin isteğine uygun rahat edebileceği şekilde hizmet sunan, eşsiz gezi keyfini yaşatan bu firmaya başvurmanızı tavsiye ederim. Bu kaliteyi başka yerde bulamayacak ve daha önce herhangi bir firma ile çalıştıysanız hemen o firmayı bırakacaksınız.

Rezarvasyonunuz veya gittiğiniz geziyle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda beğenmediğiniz bir durum olduğunda hemen firmanın müşteri hizmetlerini arayabilir ya da gezilog.com adresinden görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanları ve müşterileri için etkin kullanan, gezi firmaları arasında ismini en kaliteli firmalar arasına girdirmeyi başardıktan sonra, kendini geliştirmeye günden güne devam etmektedir.

Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0216) 212 0 442

Arama Terimleri: gezilog çağrı merkezi, gezilog iletişim, gezilog müşteri hizmetleri, gezilog telefon numarası, gezilog şikayet hattı, gezilog müşteri hizmetleri numarası, gezilog şikayet

Yorum Yap