Setri Nur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setri Nur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Setri Nur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Setri Nur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Setri Nur şikayet hattına erişebilirsiniz. Setri Nur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Setri Nur Çağrı Merkezi Numarası

Setri Nur, gelinlik alanında öncü firmalar içerisinde yerini alan oldukça köklü bir firmadır. Firmanın alt yapısında bulunan hizmetler gelinlik alanında oldukça kapsamlı bir hizmet ile dilediğiniz gelinliği 7/24 hizmet prensibi ile sağlamak adına tüm hizmetlerini ortaya koyuyor. Elbette ki firmanın cezbedici en önemli yanı ise diğer gelinlik sitelerine göre çağrı merkezi alanının olmasıdır. Firmanın bu özelliği onu gelinlik alanında oldukça önemli bir pozisyona getirmektedir. Tercih hâline gelen, güvenirliliği en iyi şekilde sağlayan bir imaja sahip olmasını da sağlamıştır.

Kullanıcılar gelinlik almadan önce hangi ödeme koşullarıyla çalıştıklarını da görebilir. Aynı zamanda web sitesine ulaştığınız andan itibaren Messenger üzerinden de sohbet etme lüksüne sahipsiniz. Firma seçildikten sonra uygun gelinliği kendiniz için araştırıp web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Gelinlik iptali gibi bir tercihiniz söz konusu olacaksa çağrı merkezi üzerinden arayarak hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Firmanın özellikle çağrılara anında cevap vermesi de farkını ortaya koymasına destek oluyor.

Anında dönüt alan müşterilerinin güvenini kazanarak iletişimdeki profesyonelliğini de ortaya koymaktan çekinmiyor. İletişim kurarken bile profesyonel ekipleri sayesinde ses ve diksiyon özelliklerine, telefonda konuşma adabına dikkat ederek en iyi hizmeti vermektedir. Firma bu doğrultuda amacından sapmayarak müşterilerinin memnuniyetini en iyi derecede sağlıyor.

Setri Nur çağrı merkezi numarası 0541 413 11 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setri Nur Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın web sitesine ulaştığımız zaman gelinlik ve dilediğiniz modelin seçimini arama sekmesinden yapabilirsiniz. Görünürlük açısından da şirket müşteri hizmetleri numarasını uygun bir alana yerleştirdiği gözlemleniyor. Şirketin çağrı ve müşteri hizmetleri numarası aynı numaraları farklıdır. Numarayı arayabileceğiniz gibi aynı zamanda WhatsApp destek hattı olarak da 0541 413 11 28 bu numarayı kullanabilirsiniz. Firma iki hat üzerinden tüm istek ve dileklerinize cevap verdiği gibi aynı zamanda iletişimi kolaylaştırmak adına alternatif iletişim numaralarını da firma bünyesine sabitlemiştir.

Firmanın bu yönünden dolayı müşterileri tarafından olumlu yorumlar aldığı gözlemleniyor. Gelinlik kargo takibinizi web sitesi üzerinden yapma imkânınız var. Fakat bu alana ulaşamamanız durumunda WhatsApp destek hattı aracılığıyla bilgilendirme almanız mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle beraber WhatsApp destek hattının da işe koşulması ile iletişimdeki aksaklıkların giderilmesi amaçlanmıştır.

Setri Nur müşteri hizmetleri numarası 0541 413 11 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setri Nur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlama

Firma müşterilerinin uzun bir şekilde beklememeleri için direkt bağlama yöntemini devreye sokmuştur. Böylece müşteriler uzun bir bekleyiş sıkıntısından kurtularak anında bağlanarak çözüm odaklı destek alabilmektedir. Şirketin numarasını karıştırmamanız adına sabit hat merkezi 0541 413 11 28 numarasından ulaşabilirsiniz. Alanında uzman çağrı merkezi personelleriyle ve iletişim kurmadaki profesyonellikleri ile işlerinde ne kadar titiz olduklarının göstergesidir. Firmanın alanında yetkin oluşu ve tüm detayı müşterileri için düşünmüş olması firmalar arasındaki kalitesini de gözler önüne seriyor.

Setri Nur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0541 413 11 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Setri Nur Şikayet Hattı

Firma şikâyet hattı diye herhangi bir alan oluşturmamıştır. Şikayetlerinizi firmanın yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim numarası üzerinden yapmanız mümkün. Firmanın iletişim numarası olduğu gibi web sitesi üzerinden sağ üst kısımdaki bize ulaşın butonundan diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Firmanın aynı zamanda iş yeri, mail adresleri de site üzerinde mevcuttur. Firmanın yenilikçi bir düşünce ile iletişim kurmakta zorluk ve herhangi bir engel yaşamaları durumunda da web sitesi üzerinde bulunan alandan istek ve şikayetlerinizi bildirebiliyorsunuz.

Bu alana ad, soyadı, telefon e-posta adresiniz, konunun ne olduğuna dair olan bilgileri doldurunuz. Mesaj kısmındaki alanı istek, dilek veya şikayetlerinize dair doldurunuz. Aynı zamanda e-mail aracılığı ile de ulaşmanızı sağlıyor. Firmanın e- mail adresi ise info@setrinur.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Güvenlik işlem sorusunu doğru bir şekilde girerek taleplerinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede iletişimdeki engelleri kaldırmanıza destek oluyor. Firma alanında oldukça zengin bir alt yapıya sahip olmasıyla beraber müşterileri için iletişim konusunda her detayı düşünerek tüm bilgelere web sitesi üzerinde yer vermiştir.

Setri Nur şikayet hattı 0541 413 11 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Setri Nur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Setri Nur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Setri Nur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0541 413 11 28

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Setri Nur çağrı merkezi numarasına 0541 413 11 28 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Setri Nur
Adres : Akşemsettin Mh. Fevzipaşa Cad. No:27 Fatih/İstanbul
E-Posta : info@setrinur.com
Telefon : 0541 413 11 28

Arama Terimleri: Setri Nur iletişim bilgileri, Setri Nur telefon no, Setri Nur irtibat tel, Setri Nur canlı destek, Setri Nur müşteri temsilcisi, Setri Nur şikayet hattı, Setri Nur müşteri hizmetleri numarası, Setri Nur çağrı merkezi numarası, Setri Nur iletişim numarası, Setri Nur çağrı merkezi, Setri Nur müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap