Hammer Jack Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hammer Jack Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hammer Jack çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hammer Jack müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hammer Jack şikayet hattına erişebilirsiniz. Hammer Jack müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hammer Jack Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı konusu ayak sağlığı için oldukça önemlidir. Kişiler ayaklarını rahatsız etmeyen türleri tercih etmektedirler. Kaliteli ürünler kadın, erkek ve çocuklar tarafından tercih edilir. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleri seçmek de onları uzun süre kullanmanızı sağlar. Farklı numaralarda ve modellerde bulunan ayakkabılar arasında spor ayakkabılar herkes tarafından tercih edilmektedir. Sadece spor yaparken değil gündelik hayatta rahat olmalarından dolayı spor ayakkabıların yazlık ve kışlık modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca bot ve çizmelerin de hem spor görüntüde hem de rahat olması tercih sebebidir. Hammer Jack bütün bu ürünlerini oldukça kaliteli bir şekilde kişilere sunmaktadır. Ürünler arasında herkesin hoşuna gidecek tarzlara rastlamak mümkündür. Firma uzun yıllardan beri ayakkabı sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ayrıca markayı tercih edenler de oldukça fazladır. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezleriyle görüşebilirsiniz.

Hammer Jack çağrı merkezi numarası 0850 888 19 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hammer Jack Müşteri Hizmetleri Numarası

Hammer Jack ürünleri arasında kadın, erkek ve çocuklar için spor ayakkabı, günlük ayakkabı, terlik sandalet, babet, bot, çizme modelleri alçak ve yüksek topuklardan oluşmaktadır. Erkek ürünleri içerisinde spor ayakkabı ve bot modellerinden başka klasik ayakkabılarla da erkeklerin gözdesi olmuştur. Su geçirmez, yüksek tabanlı, ortopedik ve ayak sağlığına uygun olan ürünleri yıllarca kullanabilmek mümkündür. Farklı model ve renklerde üretilen bu kaliteli ürünler her ayakkabı numarasına göre farklı büyüklükte üretilmektedir. Ayakları büyük olan kişiler de 48 numaraya kadar ayakkabı bulabilmeleri mümkündür. Çocukların da ayak sağlığı düşünülerek birçok farklı ayakkabı modellerini firma üretmektedir. Firmanın ürünlerini birçok spor mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden de sipariş oluşturmanız mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Hammer Jack müşteri hizmetleri numarası 0850 888 19 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hammer Jack Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hammer Jack ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0850 888 19 25 numaralı müşteri hizmetlerini Hafta İçi Pazartesi-Cuma 08:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:00 Saatleri arasında arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir iletisim@hammerjack.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hammer Jack müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 19 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hammer Jack Şikayet Hattı

Hammer Jack sitesinden güvenli alışveriş yapabilir, ücretsiz kargo avantajından faydalanabilir, ürün değişimi ve iadesi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme de kişilere sunulur. Ürünlerle ilgili şikayetler müşteri hizmetlerine iletilmektedir.

Hammer Jack şikayet hattı 0850 888 19 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hammer Jack müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hammer Jack şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hammer Jack Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 19 25 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hammer Jack çağrı merkezi numarasına 0850 888 19 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Akçaburgaz Mah. Akçaburgaz Cad. No: 28 Esenyurt – Kıraç / İSTANBUL / TÜRKİYE

E-Posta Mail Adresi : iletisim@hammerjack.com

İrtibat Telefon Numarası : 0850 888 19 25

İade Ve Değişim Adres Bilgisi : Osmangazi mah. 2647 sok. no 31 34217 Esenyurt / İstanbul – Türkiye

Merkez Showroom : Mahmutbey, Özlem Sk. No:6 Kat 7 , 34218 Bağcılar/İstanbul

Arama Terimleri: Hammer Jack iletişim bilgileri, Hammer Jack telefon no, Hammer Jack irtibat tel, Hammer Jack canlı destek, Hammer Jack müşteri temsilcisi, Hammer Jack şikayet hattı, Hammer Jack müşteri hizmetleri numarası, Hammer Jack çağrı merkezi numarası, Hammer Jack iletişim numarası, Hammer Jack çağrı merkezi, Hammer Jack müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. GÜVEN İNCE 26 Kasım 2023

Yorum Yap