Kitap Kapıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitap Kapıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitap Kapıda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kitap Kapıda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kitap Kapıda şikayet hattına erişebilirsiniz. Kitap Kapıda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kitap Kapıda Çağrı Merkezi Numarası

2017 yılında kurulan Kitap Kapıda, kitap sektörü içinde edindiği tecrübeyle ve her biri alanında uzman ekibiyle; kitapseverlere en geniş yelpazede ürünü, en uygun fiyatlarla sunmak üzere yola çıkmıştır. Geniş tedarikçi ağı, bol indirimi, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyeti eksenli prensipleriyle kısa sürede kitapseverlerin gözdesi haline gelen site, kullanıcılardan gelen öneri ve talepler doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Web sitesi bünyesinde, ülkemizde yayınlanan tüm kitaplar satışa sunulmaktadır. Siteye ve kitaplara ilişkin her türlü soru çağrı merkezi numarası 0541 547 01 54 üzerinden ilgililere yöneltilebilir.

Kitap Kapıda çağrı merkezi numarası 0541 547 01 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitap Kapıda Müşteri Hizmetleri Numarası

Okul kitapları açısından zengin bir portföye sahip site, kamusal ve akademik sınavlara yönelik de geniş skalada kitap desteği sunmaktadır. Ayrıca edebiyat, sağlık, din-felsefe, okul öncesi, çocuk, gençlik ve akademik kitaplar da site bünyesinde satışa sunulmaktadır. Kullanıcının kendi beğenisi doğrultusunda yapabileceği birçok alternatif kitap seçimi söz konusudur. Site üyesi olan kişiler, her kitap alımında tekrar tekrar adres girmek zorunda kalmaz ve duyurularda öncelikli olarak haberdar olurlar. Site ve siteye yönelik tüm konularda müşteri hizmetleri numarası olan 0541 547 01 54 aranabilir. Müşteri hizmetlerine hafta içi 09:00/18:00, cumartesi günü 09:00/14:00 saatleri arasında ulaşılabilmektedir.

Kitap Kapıda müşteri hizmetleri numarası 0541 547 01 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitap Kapıda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Siteden alışveriş yapabilmek için siteye üye olmak zorunludur. Ayrıca üyeler, sitenin sunmuş olduğu özel avantajlardan yararlanmaktadır. Siteye üyelik ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Siteden yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavadır. Kargoya verilen ürünler, 1-3 iş günü arasında alıcıya ulaşmaktadır. Ödemeler, havale ve kredi kartı seçenekleriyle güvenle ve kolaylıkla yapılabilmektedir. Siteye ilişkin merak edilen bir konuda yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılarak bilgi alınabilir.

Kitap Kapıda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0541 547 01 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitap Kapıda Şikayet Hattı

Eğitim şart sloganıyla yola çıkan site, öğrencilerin ve kitapseverlerin ilgisini çekmekte ve onlara geniş kitap desteği sunmaya çalışmaktadır. Kitap portföyünü bu doğrultuda her geçen gün genişleten site, kullanıcıları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Siteye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan yetkililere iletilebilir.

Kitap Kapıda şikayet hattı 0541 547 01 54 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kitap Kapıda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kitap Kapıda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kitap Kapıda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0541 547 01 54

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kitap Kapıda çağrı merkezi numarasına 0541 547 01 54 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kitap Kapıda
Adres : Esenyurt/İstanbul
E-Posta : bilgi@kitapkapida.com
Telefon : 0541 547 01 54

Arama Terimleri: Kitap Kapıda iletişim bilgileri, Kitap Kapıda telefon no, Kitap Kapıda irtibat tel, Kitap Kapıda canlı destek, Kitap Kapıda müşteri temsilcisi, Kitap Kapıda şikayet hattı, Kitap Kapıda müşteri hizmetleri numarası, Kitap Kapıda çağrı merkezi numarası, Kitap Kapıda iletişim numarası, Kitap Kapıda çağrı merkezi, Kitap Kapıda müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap