Activex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Activex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Activex çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Activex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Nemlendirici ve hijyen artırıcı ürünleriyle ismini duymaya alıştığımız Activex özellikle son zamanlarda herkesin konuştuğu bir marka haline gelmiştir. Islak mendil ve sıvı sabun alanında lider firmadır. 1927 yılında Erzurum’da Mehmet Ali Evyap tarafından küçük bir atölyede hayata geçirilmiştir. Firma kuruluş aşamasında sabun üretmiştir. İlerleyen yıllarda portföyünü genişleterek traş sabunundan duş jeline bebek bezinden kokulu kozmetik ürünlerine kadar birçok farklı alanda faaliyet göstermiştir.

Başlıklar

Activex Çağrı Merkezi Numarası

Firmanın kurucusu Mehmet Ali Evyap en temel prensibini hizmette kalite olarak belirlemiştir. Bu prensibinden taviz vermeden hedefine emin adımlarla ilerlemiştir. Evyap firmasının bu prensibi hem Türkiye’de hem de Türkiye dışında dünyanın 100 ülkesinde karşılık bulmaktadır. Yaptığı ihracatlarla ülke içinde katma değer sağlarken ülke dışından döviz girdisi sağlamaktadır. Malezya ve Mısır’da kurduğu yüksek teknolojili şirketlerle yatırımları günden güne büyümektedir. Arkodan Duru’ya Duru’dan Activexe EvyBaby’ye kadar Türkiye’de ve dünyada nam salmış markaların sahibidir. Özellikle Arko krem ve Duru ürünleri Türkiye’nin marka bilinirliği sırasında zirvelerde yer almaktadır.

Evyap şirketi hedeflerini her zaman yükseklere koymuştur. Uluslararası Arena’da adını daha fazla duyurmak için liman yatırımı yapmıştır. Türkiye’nin en büyük 4.özel limanının sahibidir. Yaklaşık 4000 personeli ile dünya insanının hizmetindedir. Son zamanlarda koronavirüs belası ile birlikte firmanın yıldızı bir daha parlamıştır. Bakterileri %99.9’a kadar temizlemesi ile ünlenen sıvı sabun activex neredeyse tüm evlerin vazgeçilmezi olmuştur. Üretimi ve yatırımları artarak büyüyen firma hizmette sınır tanımamaya kararlıdır.

Activex Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Activex müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Activex olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Activex ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Activex çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Activex Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 08 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Activex çağrı merkezi numarasına 0850 211 08 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Güderi Cad. No:1 X-1 Özel Parsel 34957 Tuzla/İstanbul

E Posta Adresi : tuketicidanisma@evyap.com.tr

İrtibat İletişim numarası : 0850 211 08 10

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Activex iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Activex sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Activex iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Activex iletişim bilgileri, Activex telefon no, Activex irtibat tel, Activex canlı destek, Activex müşteri temsilcisi, Activex şikayet hattı, Activex müşteri hizmetleri numarası, Activex çağrı merkezi numarası, Activex iletişim numarası, Activex çağrı merkezi

Yorum Yap