sen-iste-yeter-cagri-merkezi-numarasi

Sen İste Yeter Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Ağustos 2017 tarihinden bu yana ekranlarda olan ve sabah kuşağının vazgeçilmez televizyon programlarından birisi de Sen İste Yeter programıdır. Yıllardır oyunculuk yapan ve güzel sunucu Hande Ataizi tarafından sunulan program haftaiçi her gün saat 13.45’te FOX TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. Ünlü konukların da yer aldığı, konuklara özel sürprizler yapılan program çokça sevilmiştir.

Programın genel olarak konsepti şöyledir; programa başvuran konukların istekleri, hayalleri gerçekleştirilir. Yani birçok dileği olan, sorunlarını çözemeyen insanlar programa başvurmakta; program esnasında konukların problemleri çözülmekte, istekleri yerine getirilmektedir. Programda, gündemden ve hayattan konular da konuşulacak, hayatınıza yön verecek konular da konuşulacaktır.

Sen İste Yeter programının herhangi bir Sen İste Yeter whatsapp başvuru hattı veya Sen İste Yeter telefon numarası gibi numaraları maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Sen İste Yeter Başvuru Formu

Sen İste Yeter Whatsapp İletişim Numarası
Numara henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Sen İste Yeter Whatsapp İletişim Numarası
Numara henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Arama Terimleri: sen iste yeter iletişim bilgileri, sen iste yeter telefon no, sen iste yeter irtibat tel, sen iste yeter canlı destek, sen iste yeter müşteri temsilcisi, sen iste yeter şikayet hattı

26 Yorum

  1. Gül FEDAKAR 28 Eylül 2017
  2. Gül FEDAKAR 3 Ekim 2017

Yorum Yap