istebenimstilim-cagri-merkezi-numarasi

İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İşte Benim Stilim, Production House’nin yapımcılığını üstlendiği TV8’de yayınlanan moda yarışmasıdır. 2014 yılından beri ekranlarda olan program tüm halk tarafından en çok izlenen ve en çok beğenilen programlar arasında girmeyi başarmıştır. En başından beri sunuculuğunu Öykü Serter yapmaktadır. Yarışmanın jürileri şu şekildedir; Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş. Ayrıca eleme gecelerinde ek olarak jüriye Kerimcan Durmaz ve Uğurkan Erez katılmaktadır.

İşte Benim Stilim’de  yarışmacılar kendilerine göre bir konsept belirleyip, modasını konuşturmaktadır. Veya yarışmanın belirlediği konsept üzerine diğer yarışmacılarla kıran kırana yarışmaktadır. Günümüzde herkes tarafından konuşulan yarışmada her gün bir başka olay olmaktadır.

İşte Benim Stilim’in maalesef bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Sizlerde İşte Benim Stilim’e katılıp kendi stilinize güvenip diğer yarışmacıları geride bırakıp birinci olmayı düşünüyorsanız aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İşte Benim Stilim’e aşağıda vereceğimiz WhatsApp iletişim telefon numarasından da başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzda fotoğraf, video, ses kaydı gibi medya dosyaları kullanabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0531 278 08 03

İşte Benim Stilim Başvuru Formu

Arama Terimleri: işte benim stilim iletişim bilgileri, işte benim stilim telefon no, işte benim stilim irtibat tel, işte benim stilim canlı destek, işte benim stilim müşteri temsilcisi, işte benim stilim şikayet hattı

Yorum Yap