Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Hizmetleri
Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Televizyonlarımızda dini program dendiğinde akla ilk gelen isim Nihat Hatipoğlu’dur. Nihat Hatipoğlu, profesör bir ilahiyatçıdır. 2004 yılından bu yana çeşitli kanallarda program sunmuştur. 2011 yılından bu yana Atv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Cuma geceleri, kandil geceleri, sahur öncesi ve iftar öncesi yaptığı programlarla dini konulara değinmekte, özel ve daha önce hiç duymadığınız duaları siz değerli izleyenlerine ve tüm müslüman alemine bildirmektedir.

Nihat Hatipoğlu, ramazan boyunca Sultanahmet Meydanı’ndan naklen yayınlanan iftar ve sahur öncesi programı ile evlerinize konuk olmaktadır. Nahit Hatipoğlu iftar öncesi yayını 19.45’te başlamakta, sahur öncesi programı ise gece 01.15’de yayınlanmaktadır. Nihat Hatipoğlu programda verdiği yararlı ve önemli dini bilgilerin yanı sıra stüdyoda bulunan ve ekran başındaki seyircilerin sorularını da yanıtlamaktadır.

Nihat Hatipoğlu ile iletişime geçmek, sorularınızı sormak için iletişim telefon numarası ve Whatsapp görüntülü mesaj ve soru hattı iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla sorunuzu Nihat Hatipoğlu’na bildirebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Arama Terimleri: nihat hatipoğlu iletişim bilgileri, nihat hatipoğlu telefon no, nihat hatipoğlu irtibat tel, nihat hatipoğlu canlı destek, nihat hatipoğlu müşteri temsilcisi, nihat hatipoğlu şikayet hattı

149 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla