Sbarro Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sbarro Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sbarro çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sbarro müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sbarro şikayet hattına erişebilirsiniz. Sbarro müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sbarro Çağrı Merkezi Numarası

Orijinal İtalyan pizzalarının bir numaralı adresi olan Sbarro, 2007 yılından beri bu eşsiz lezzeti Türkiye’deki sevenleri ile buluşturmaktadır. TAB Gıda onayı ve güvencesiyle üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz uluslararası hijyen standartlarına harfiyen uyularak ve büyük özveri ile sizlere ulaşmaktadır. Birinci önceliği her zaman kalite olan markamız, hem doyurucu hem de uygun fiyatlı pizza çeşitlerinden oluşan ürün yelpazesine sahiptir.

Sbarro çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sbarro Müşteri Hizmetleri Numarası

Sbarro olarak, 2007 yılında Türkiye pazarına girdiğimizden beri her zaman müşterilerimizin beğenisini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu gurura layık olmak için önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve ürün ve hizmetlerimiz hakkındaki geri dönüşleridir. Ev yapımı tadındaki pizza çeşitlerimiz aynı zamanda birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. Ürün yelpazesinin geniş olması, güvenilirliği, ekonomik olması ve vazgeçilmez lezzeti nedeniyle uzun yıllardır önde gelen markamız paket servis hizmeti de yapmaktadır. İnternet üzerindeki çeşitli sipariş sitelerinden paket servis için sipariş verebilirsiniz. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz, sizin her türlü ürün ile ilgili sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için hattımızın diğer ucunda sizleri beklemektedir. 444 72 27 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcimiz ile kolaylıkla görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sbarro müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sbarro Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye genelinde 30 ilimizde 80 restoranı bulunan markamız birçok lezzet türünü barındırmaktadır. Pizza çeşitleri, fırın patates, makarna çeşitleri, salatalar, wrap çeşitleri, sote sebzeler tatlı ve çorbaların oluşturduğu menümüz siz lezzet severler için hem uygun fiyatlı hem de doyurucu seçenekler sunmaktadır. 444 72 27 numaralı hattımızı arayarak Sbarro çağrı merkezi müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sbarro müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sbarro Şikayet Hattı

TAB güvencesi ile hizmetinize sunduğumuz ürünlerimiz hakkında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda bize Sbarro müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Markamız hakkında her türlü görüş, tavsiye, istek ve şikayetlerinizden haberdar olmak müşteri memnuniyeti sağlama anlayışımız açısından bizler için oldukça önemlidir. İstek ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için www.sbarro.com.tr adresimizdeki istek ve önerileriniz bölümünden mesajınızı iletebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerinde geri dönüş sağlayacağız. Şikayetinizi telefon aracılığıyla bildirmek isterseniz 444 72 27 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sbarro müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sbarro şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sbarro Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sbarro çağrı merkezi numarasına 444 72 27  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ADRES: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

TEL: 444 72 27

FAKS: 0212 236 56 45

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sbarro iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sbarro sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sbarro iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sbarro iletişim bilgileri, Sbarro telefon no, Sbarro irtibat tel, Sbarro canlı destek, Sbarro müşteri temsilcisi, Sbarro şikayet hattı, Sbarro müşteri hizmetleri numarası, Sbarro çağrı merkezi numarası, Sbarro iletişim numarası, Sbarro çağrı merkezi, Sbarro müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap