Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raks çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Raks müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Raks şikayet hattına erişebilirsiniz. Raks müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Raks Çağrı Merkezi Numarası

Firma Türkiye içerisinde uzun yıllardır bir şirket grubu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Her zaman Türkiye içerisindeki insanlara katma değer ve faydalar katmayı düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla beraber yalnızca Türkiye için değil dünyanın birçok yerinde firma hizmetlerini devam ettirmektedir. Firmanın kurucusu Aslan Önel’dir ve1964 yılında firmanın temelleri atılmıştır. Son dönemlerde hizmet verdiği sektörler arasında ev aletleri, elektronik ve telekomünikasyon yer almaktadır. Gündelik hayatta ise bu firma genellikle vantilatörleri ile tanınmaktadır. Eğer firma hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız veyahut sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız çağrı merkezi numarasını arayabilmektesiniz. Bu hat sizlere yardımcı olacaktır.

Raks çağrı merkezi numarası 444 72 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raks Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ilk olarak ismini korsan kasetlerin engellenmesi konusunda yaptığı atılımlar ile duyurmuştur. Kendi içerisinde tamamen yerli olarak geliştirdikleri hologram sistemi, Türkiye içerisindeki korsan kaset problemine büyük bir ölçüde çözüm getirebilmiştir. Hatta bu çalışmalar sayesinde bir Türk firması Almanya içerisindeki teknoloji fuarına ilk defa katılmış olacaktır. Firmanın fabrikaları Manisa merkezli olmak üzere Dünya üzerinde yaklaşık 55 farklı ülkeye de hizmetlerini götürebilmektedir. Firmanın herhangi bir hizmeti hakkında sorularınız varsa veyahut bu hizmetler üzerinde bir sorun yaşarsanız hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için müşteri hizmetleri servisine bağlanabilirsiniz. Firmanın web sitesi üzerinde gerekli iletişim numaraları yer almaktadır. Bu numaralardan kolayca iletişim sağlanabilmektedir.

Raks müşteri hizmetleri numarası 444 72 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raks Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma toplum içerisinde büyük bir popülerliğe sahiptir. Özellikle yapmış oldukları vantilatörler ile birçok insanın evine firma giriş yapabilmiştir. Aynı zamanda verdikleri farklı hizmetlerde özel sektörlerde kullanılmaktadır. Halen günümüzde klima teknolojileri bu kadar gelişmişken vantilatörlerin kullanılma sebepleri içerisinde bu firmanın kalitesi ve ürün hizmeti önemli bir etkendir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için de gerekli numaraları arayabilirsiniz.

Raks müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 72 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Raks Şikayet Hattı

Marka, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana her zaman Türkiye içerisindeki insanlarının hayat kalitesini arttırmak aynı zamanda refahını üst noktalara çekmek için çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanında verdiği hizmetleri geliştirmek için şikayet hattı da çok yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Şikayet hattı telefon numaralarına web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Raks şikayet hattı 444 72 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Raks müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Raks şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Raks Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 72 57

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Raks çağrı merkezi numarasına 444 72 57 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

RK TEKNOLOJİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER DIŞ TİCARET VE PAZ. A.Ş.

Merkez Binası Adres Bilgisi : İstoç Ticaret Merkezi Öksüzoğulları Plaza E1 Blok 2413 Sk. No:5/41 Kat:4 Bağcılar – İSTANBUL Yol Tarifi

Çağrı Merkezi : 0850 215 72 57 – (Genel Merkez Binası)

Teknik Servis İletişim Adresi : Akçaburgaz Mh. 1585 Sk. Tem 34 İş Merkezi Esenyurt / İstanbul Yol Tarifi

İletişim Telefon Numarası : 444 72 57 – (RAKS Çağrı Merkezi ve Teknik Servis Bilgisi)

E Posta İrtibat Adresi : iletisim@raks.com.tr

Arama Terimleri: Raks iletişim bilgileri, Raks telefon no, Raks irtibat tel, Raks canlı destek, Raks müşteri temsilcisi, Raks şikayet hattı, Raks müşteri hizmetleri numarası, Raks çağrı merkezi numarası, Raks iletişim numarası, Raks çağrı merkezi, Raks müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap