TAB Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TAB Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TAB Gıda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TAB Gıda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TAB Gıda şikayet hattına erişebilirsiniz. TAB Gıda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TAB Gıda Çağrı Merkezi Numarası

Ata Grubu’na bağlı İstanbul merkezli TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesinde bulundurduğu birden fazla markası ve müşteri hacmiyle birlikte gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Gıda sektöründe öncü olan firma, çağrı merkezi aracılığıyla müşterilerle iletişimi sağlıklı bir şekilde yürütebilmektedir. Gelen çağrıları uygun şekilde cevaplandırmak, çağrılarla ilgili gerekli işlemleri yapmak, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla firma çağrı merkezlerini aktif bir şekilde kullanmaktadır. Firma ile görüşmek istenildiğinde hafta içi mesai saatleri içerisinde (08.30-12.00 / 13.00-18.00) ‘’(0212) 310 66 00’’ telefon numarası kullanılarak kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçilebilmektedir. Gıda sektöründe hızlı ve pratik olmak oldukça önemlidir. Hızlı sipariş ve servis müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Firma, hızlı servis anlayışını bünyesindeki markalara da aşılamaktadır. Bu sebeple markaların (Burger King-Sbarro-Popeyes-Usta Dönerci- Arby’s-Subway-Usta Pideci) kendilerine ait çağrı merkezi numaraları da bulunmaktadır. Ayrıca markalar daha hızlı servis daha hızlı sipariş anlayışı ile online (çevrimiçi) olarak da müşterilerden siparişleri hızlıca alabilmektedir.

TAB Gıda çağrı merkezi numarası 0212 310 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAB Gıda Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayat bir koşuşturmacadır. İnsan bu koşturma içerisinde sayısız iletişim kanalı kullanmaktadır. Gün içerisinde halledilmesi gereken işler çoğu zaman kolaylıkla halledilebilmektedir. Ancak bazen de soru işaretleri ile dolu bir liste insanın önünde durmaktadır. Kendi kendine cevaplanamayan sorular için firmalar yetkili kişiler görevlendirmektedir. Bu kişiler ‘’Müşteri Hizmetleri’’ olarak adlandırılmaktadır. Bir önceki başlık altında bahsedilen firma müşteri hizmetleri ağını disiplinli bir şekilde yürütmektedir. Çağrı merkezinde halledilemeyen detaylı konular çağrı merkezinin gelen çağrıyı müşteri hizmetlerine bağlamasıyla birlikte müşteri birebir görüşmelerle sorunlarını halledebilmektedir.  Firmanın müşteri hizmetlerine ‘’ (0212) 310 66 00’’ telefon numarası üzerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Ek olarak müşteriler, firmanın kendi bünyesindeki markalar ile iletişimlerini ‘’canlı destek’’ ağlarıyla da kurarak müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanabilmektedirler.

TAB Gıda müşteri hizmetleri numarası 0212 310 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAB Gıda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İçerisinde bulundurduğu birden fazla markası ile firma, hızlı servis anlayışıyla müşterileri bekletmemek adına iletişim kanallarını düzenli bir şekilde organize etmektedir. Firmanın direkt bağlanma numarası bulunmamaktadır. Ancak içerisindeki birçok markanın direkt bağlanma numaraları mevcuttur. Gıda sektöründe öncü olan  firma için bünyesindeki markaların direkt bağlanma numaralarının olması çok önemlidir. Çünkü insanın temel ihtiyaçlarından biri beslenmedir. Gün içerisinde yeterli beslenme olmadığında vücut alarm vermeye başlamaktadır. Kişi yeterli besini almadığında dikkat dağınıklığı, yorgunluk, baş dönmesi gibi fizyolojik tepkiler verebilmektedir. Bu tepkiler kişinin kalitesiz bir gün geçirmesine ve işlerini aksatmasına sebep olmaktadır. Firma bünyesindeki markalar insanların en çok sipariş verdiği gıda noktalarından birkaçıdır. Bu sebeple hızlı servis ve hızlı sipariş için markaların direkt bağlanma numaraları aracılığıyla kolaylıkla sipariş verilebilmektedir.

TAB Gıda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 310 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAB Gıda Şikayet Hattı

Bir firma müşterilerinden aldığı dönütlerle birlikte kendi bünyesindeki aksaklıkları, eksiklikleri görme fırsatı bulmaktadır. Özellikle geniş bir restoran yelpazesine sahip olan bir firma için kontrolü ve düzeni sağlamak oldukça önem arz etmektedir. Bu firma tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan bir iş modeli ile hareket etmektedir. Bu sebeple hızlı ve pratik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bünyesindeki markalarla ilgili müşterilerden gelen yorumları, şikayetleri, önerileri, istekleri titizlikte değerlendirmektedir.  Geniş bir gıda ekosistemine sahip olan firma hem markaları aracılığıyla hem de firmanın çağrı merkezi numarası ‘’(0212) 310 66 00’’ aracılığıyla müşterilerin yorum, öneri ve şikayetlerini hızlı bir şekilde alabilmektedir. Ayrıca hem firmanın hem de bünyesindeki markaların diğer bir iletişim kanalı sosyal medya olarak görülmektedir. Çeşitli sosyal medya ağlarıyla da müşterilerden gelen mesajları titizlikle değerlendirip geri dönüşler yapılmaktadır.

TAB Gıda şikayet hattı 0212 310 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TAB Gıda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TAB Gıda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TAB Gıda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 310 66 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TAB Gıda çağrı merkezi numarasına 0212 310 66 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Telefon : 0212 310 66 00

Arama Terimleri: TAB Gıda iletişim bilgileri, TAB Gıda telefon no, TAB Gıda irtibat tel, TAB Gıda canlı destek, TAB Gıda müşteri temsilcisi

Yorum Yap