sateen-cagri-merkezi-numarasi

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sateen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sateen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sateen şikayet hattına erişebilirsiniz. Sateen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sateen.com, 2012 yılının mayıs ayından bu yana faaliyetlerini sürdüren giyim sitesidir. 25 yılı aşkın perakende satış tecrübesine dayanarak 2012 yılından bu yana internet üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Sektörünün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir.

Yaptığı kampanyalar, indirimler ve sıcak fırsatlarla birçok kişinin kalbine taht kurmayı başaran Sateen, birçok ürün grubunda satışlarını sürdürmektedir. Bu ürün grupları şöyledir; Ayakkabı, Bluz, Badi, Ceket, Elbise, Etek, Gömlek, Gözlük, Hırka, Mont & Kaban, Pantolon, Sweat, Şort, T-Shirt, Tayt, Trençkot, Triko, Tulum, Tunik, Yelek, Atlet.

Sateen Çağrı Merkezi Numarası 

25 yılı aşkın bir süredir mağazaları ile hizmet veren Sateen; 2012 yılından itibaren online satış kanalı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana tek hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, anında kargo hizmetini devreye sokan ilk online alışveriş sitesi olmuştur. Online alışveriş sitesinin yanında İstanbul, Antakya ve İskenderun olmak üzere 10 mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterileri, sıkıntı duydukları her konuda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirler. Müşterilerimiz, online siteden veya mağazalarımızdan aldıkları ürünler ve hizmet hakkında, yaşadıkları her türlü sorun veya sıkıntıyı bildirebilirler. Çağrı merkezimiz her türlü ve sorun ile ilgilenmekte ve sorununuza çözüm bulmaktadırlar. Sateen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sateen Müşteri Hizmetleri Numarası 

Mağaza veya web sitemizden yaptığınız alışverişlerde, yaşadığınız her türlü sorun ve şikayette, 0 850 736 22 22 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sateen müşteri hizmetleri olarak her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, çağrı merkezimiz vasıtasıyla müşterilerinin her türlü dileklerini yerine getirmektedir. Ürün iadesi, kusurlu ürün, sipariş değişikliği konularında yardım alabileceğiniz gibi, aklınıza takılan soruları da çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Yapılan görüşmeler, güvenliğiniz gereği kayıt altında tutulacak ve KVKK kapsamında koruma altında tutulacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sateen müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sateen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Müşteri hizmetleri numaramız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Müşteri sayımızın her geçen gün artmasının yanında, kaliteli hizmet vermeye de özen gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermektedir. Sateen müşteri hizmetlerine 0 850 736 22 22 numaralı çağrı merkezi numarasından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız üzerinden, yaşadığınız sorun ve sıkıntıları dile getirebilir ve kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personellerimiz gerekli tüm ilgiyi göstermektedirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sateen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sateen Şikayet Hattı

Sateen şikayet hattı, müşteri memnuniyeti kapsamında kurulmuştur. info@sateen.com üzerinden yaşadığınız problemleri yazabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız üzerinden yaşadığınız bir sorun var ise, şikayet hattı üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin önde geldiği firmamızda her türlü sorun ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sateen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sateen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Firma Adı: Saten Tekstil Elk. İltşm. San ve Tic Ltd Sti
Adres: Adil Mahallesi Demokrasi Caddesi No:1 Manolya İş Merkezi Kat:2 Sultanbeyli / İstanbul
Telefon Numarası: 0850 736 22 22
WhatsApp:  0530 464 00 05
E Posta: info@sateen.com

Sateen’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Sateen’den almış olduğunuz bir ürünün sipariş takibini yapabilir, iade ve değişim için gerekli koşulları öğrenebilir, teknik destek alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Sateen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 736 22 22

Arama Terimleri: sateen iletişim bilgileri, sateen telefon no, sateen irtibat tel, sateen canlı destek, sateen müşteri temsilcisi, sateen şikayet hattı, sateen müşteri hizmetleri numarası, sateen çağrı merkezi numarası, sateen iletişim numarası, sateen çağrı merkezi, sateen müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap