Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fibabanka A.Ş., 2010 yılında Fiba Grup tarafından kurulmuş bir bankadır. Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin Finansbank’ı sattıktan sonra Fibabanka’yı kurmuştur. Fibabanka, Bireysel ve Kurumsal olarak 2 ayrı dalda müşterilerine hizmet vermektedir.

Fibabanka’nın Türkiye genelinde toplam 74 şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Kayseri ve Trabzon illerinde bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda ATM’si bulunmaktadır.

Fibabanka’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kaıp/çalıntı kart bildirimi yapabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı borç sorgulama işlemlerinizi yapabilir, internet ve mobil şube şifre işlemleri yapabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Fibabank’a bildirebilirsiniz.

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 88 88

Arama Terimleri: fibabanka iletişim bilgileri, fibabanka telefon no, fibabanka irtibat tel, fibabanka canlı destek, fibabanka müşteri temsilcisi, fibabanka şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla